Apple’ın Müzik Festivali Beats 1’den Canlı Yayınlanacak

1
0
0
0
0
Apple’ın Müzik Festivali Beats 1’den Canlı Yayınlanacak
Apple’ın iTunes Müzik Festivali, yeni ismi ve yeni konsepti ile İngiltere’nin başkenti Londra’da yeniden düzenlenecek.
Meseleye aşina olmayanlar için kısaca özetlemek gerekirse Apple’ın düzenlediği bir müzik festivali var ve önceden iTunes Müzik Festivali olarak düzenlenen etkinlik, bu yıl Apple’ın yeni müzik servisi Apple Music’in tanıtımını yapmak için Apple Music Festival olarak adlandırılacak.

Londra’da Roundhouse isimli mekanda gerçekleşecek olan festival, daha önceki bir aylık süresinin aksine bu sefer 19 - 28 Eylül arasında 10 gece boyunca katılımcılara müzik ziyafeti sunacak.

Apple aynı zamanda festivali Apple Music servisi üzerinden de canlı yayınlayacak ve bu sayede festivale bilet bulamayan ya da gelemeyen takipçiler de izleme fırsatı bulacak.

Şu an için festivale katılacak olan 4 ana isim belli olurken 22 Eylül’de One Direction, 25 Eylül’de Disclosure, 26 Eylül’de Pharrell Williams ve 28 Eylül’de Florence and the Machine sahne alacak.

Bu dört ismin ardından ana sahnede diğer 6 gün boyunca kimlerin çıkacağı ya da açılış konserleri veya alt grupların kimler olacağı henüz bilinmiyor.

Her ne kadar eski iTunes Music Festival kadar görkemli görünmese de özellikle bazı isimler yeni bir servis olan Apple Music’in tanıtımının yapılmasında önemli rol oynayacak gibi görünüyor.
 
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0