Apple Music ile Fena Dalga Geçtiler

0
0
0
0
0
Apple Music ile Fena Dalga Geçtiler
Apple Music, bir süre önce iOS 8.4 ile kullanıcılara sunuldu. Ancak daha şimdiden servis yerden yere vurulmaya başlandı.
Apple'ın son zamanlarda en fazla konuşulan servisi şüphesiz Apple Music. Sektördeki tüm müzik servislerine rakip olacak olan Apple Music, gerek tanıtımı, gerekse kullanıcılarda uyandırdığı beklentileri ile, dikkatleri tamamen üzerine çekmiş durumda.

Tabi bu tarz durumların avantaj olduğu kadar dezavantaja dönüştüğü de olmakta. Mesela Apple, bu servisini ilk olarak duyurduğu zaman çoğu kişi '' e bu Spotify la işte'' diye bir tepki göstermişti. Hatta Spotify CEO'su Daniel Ek, her ne kadar sonradan silse de ''hmm, iyiymiş'' tarzında bir tweet atarak, Apple Music hakkında olan düşüncelerini güzel bir şekilde belirtmişti.

Apple Music, bu süreçten sonra, tam bir bombardımana tutulmuş durumda. Şirketin en ufak açığında zaten ne denli makara konusu haline getirildiğini biliyoruz. Bu duruma son eklenen şey de; Apple Music'in Spotify ile olan benzerliği. CollegeHumor adlı Youtube kanalı da, bu konuda Apple'la epey bir uğraşmış.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0