Apple'ın Logosu Kırmızıya Döndü!

0
0
0
0
0
Apple'ın bir süredir (PRODUCT) RED adıyla kırmızı ürünler satarak AIDS için farkındalık yaratmaya çalıştığı RED kampanyası desteğine şimdi de Apple Store'un elma logolarını kırmızı renge çevirerek desteğini arttırdı.
Günümüzün en ciddi hastalıklarından olan ve halen kesin çözümü bulunmayan AIDS için birçok çalışma devam ederken bu çalışmaların gerçekleşmesi için de bir maddi kaynak gerekiyor. Bu sebeple birçok kuruluşun destek verdiği bu AIDS'e karşı mücadelede en fazla destek veren firma ise Apple olarak takdiri topluyor.

Şimdiye kadar şirket gelirinden birçok para aktaran firma aynı zamanda PRODUCT(RED) adını verdiği kırmızı renkli Apple ürünleriyle hem farkındalık yaratıyor hem de bu ürünlerin satışından gelen gelirin bir bölümü de AIDS ile mücadelede bağış olarak gidiyor.Şimdiye kadar yapılan çalışmalarda 320 Milyon Dolar'ı aşan destek alan bu savaşta Apple'ın hem kendi bağışları hem de PRODUCT(RED) ürün satışlarından verdiği bağışlar ile 100 Milyon Dolar'dan fazlasıyla toplanan miktarın 3'te 1'i gibi ciddi bir destek sağlıyor.Şimdi ise işi bir kademe daha arttıran firma tüm Apple Store mağazalarının girişinde bulunan aydınlatmalı elma logolarını kırmızı renge çevirerek bu farkındalığı arttıracak. Eğer sizler de yakın zamanda bir Apple ürünü almayı düşünüyorsanız AIDS'e karşı mücadeleye de destek olmak adına buradaki bağlantıdan Apple'ın PRODUCT(RED) özel sayfasından kırmızı renkteki Apple Watch, Beats Solo2, iPod Shuffle, iPod Nano, iPod Touch ve iPhone ile iPad kılıflarını kırmızı olanlarından tercih ederek destek sağlayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra buradaki bağlantıdan direkt olarak RED sayfasına giderek İngilizce olan siteden detayları öğrenebilir ve bağış desteği sağlayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0