• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple'ın Yayımladığı İki Yeni Reklam, Rakiplerini Yine Çok Kızdıracak

Apple'ın Yayımladığı İki Yeni Reklam, Rakiplerini Yine Çok Kızdıracak

0
0
0
0
0
Apple'ın Yayımladığı İki Yeni Reklam, Rakiplerini Yine Çok Kızdıracak
Apple’ın kendilerine has yazılım / donanım ve müşteri memnuniyetini anlatan iki reklam videosu yayımlandı.
Apple’ın yayımladığı reklam videolardan bir tanesi, bizi biraz geçmişe götürdü. Şirketin, 2010 yılında duyurduğu iPhone 4 için sonradan yayımladığı ‘Eğer bir iPhone’unuz yoksa bir iPhone’unuz yok demektir’ sloganlı reklamı vardı. Bu reklam, cihazın yazılım ve donanım olarak uyum içinde nasıl çalıştığını anlatırdı. Biraz maziyi yaşatmak ve biraz da hala bu konuda lider olduklarına vurgu yapmak için Apple, ‘Eğer bir iPhone’unuz yoksa bir iPhone’unuz yok demektir’ sloganlı yeni reklamını yayımladı.

Reklam, donanımın tek başına bir anlam ifade etmediğini ve kendi cihazlarındaki stabilitenin iOS yardımıyla gerçekleştiğini vurguluyor. (atılan taşın nereye gittiğini hepimiz çok iyi biliyoruz) Reklamda, üzerinde farklı uygulamaların çalıştırıldığı iPhone 6 ve 6 Plus modelleri kullanılmış.
 

Diğer reklamda ise iPhone kullanıcılarının cihazlarını ne kadar çok sevdiğine dikkat çekilmiş. Birkaç gün önce yayımlanan bir raporda, iPhone’un müşteri memnuniyetinde %99’luk bir orana sahip olduğu ortaya çıkmıştı. (bu reklamdan da her sonuç çıkarılabilir ama LG’nin, Snapdragon 810’la yaşadığı ısınma problemi sonucu kullanıcılarının yoğun şikayetine maruz kalmasına atıfta bulunuyor olabilirler)
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0