Apple, Google’ın Street View Özelliğine Rakip Mi Olacak?

0
0
0
0
0
Google haritalara rakip olmayı kafasına koyan Apple, dev arama motorunun Street View hizmetine benzer bir projeyle sokak görünümleri özelliklerini bünyesine katacağı konuşuluyor. 
Google haritalara rakip olmayı kafasına koyan Apple, dev arama motorunun Street View hizmetine benzer bir projeyle sokak görünümü özelliklerini bünyesine katacağı konuşuluyor. 

Gelen haberlere göre üzerinde kameralar bulunan Apple’a ait gizemli araçlar sokaklarda dolaşıp görüntü alıyor. Google Street View ile benzer tarafları olan araçlarda marka ya da projeye ait herhangi bir bilgi bulunmuyor. California ve New york’un Brooklyn semtinde gezintiye çıkan araçların insanlar tarafından fark edilmesi, akıllara Apple’ın bu konuda bir atağı olabileceği düşüncesini getirdi. Bu konudaki şüpheleri ortadan kaldıracak en büyük kanıtsa plaka sorgulaması yapılan Dodge marka arabaların Apple şirketine kiralık olarak verildiğinin ortaya çıkması oldu. Apple tarafından herhangi bir yalanlama gelmemesiyse projenin doğru olabileceği ihtimalini güçlendiriyor.        
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0