• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple, Türkiye'de Açacağı Üçüncü Mağaza İçin Yeni Çalışanlar Arıyor

Apple, Türkiye'de Açacağı Üçüncü Mağaza İçin Yeni Çalışanlar Arıyor

0
0
0
0
0
Türkiye'de üçüncü Apple Store henüz hangi şehirde olacak belli değil. Ancak Apple, şimdiden yeni çalışanlar aramaya başladı.
Dünyanın dört bir yanında bulunan ve Türkiye'de ilk olarak geçtiğimiz sene Nisan ayında İstanbul'da açılan Apple Store, ikinci mağazasını birkaç ay sonra yine İstanbul'da açarak müşterilerinin hizmetine sunmuştu.

Türkiye'de iyi bir kullanıcı sayısına sahip olan Apple, görünüşe göre İstanbul'dan sonra Türkiye'nin diğer şehirlerinde de mağazalar açmak ve bu bağlamda Türkiye'deki mağaza zincirini genişletmek için kolları sıvadı. Bugün Apple'ın resmi Türkiye sayfasından yayınlanan iş ilanına göre, ''Mağaza Lideri, Kurumsal Müşteriler Uzmanı, Pazar Lideri'' sıfatında yeni çalışanlar aranmakta. İlanlarda herhangi bir yer açıklamasının yapılmaması ise Apple'ın yeni şube açma olayını ciddi şekilde güçlendiriyor.

Ancak şöyle de bir sıkıntı var; özellikle teknik destek konusunda İstanbul'daki Apple Store'lar inanılmaz bir yoğunluk yaşamakta. Hatta bu sebep ile Apple'ın üçüncü parti teknik servislere yetki vermesi gibi şeyler söz konusu. Yani uzun lafın kısası Apple'ın daha falza mağazaya ihtiyaç duyduğu aşikar. Bir süredir yeni mağaza için İzmir ya da Ankara konuşulmaktaydı (İzmir'e gelsinler, bize yakın olurlar). Henüz bir yer bilgisi bulunmuyor. Apple'ın iş başvuru sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Bu arada Apple'da çalışmak için birden fazla dil bilmeniz, üniversite mezunu olmanız ve sektörde iş tecrübesine sahip olmanız gibi koşullar aranmakta.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0