• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple'dan Üniversite Öğrencilerine 671 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!

Apple'dan Üniversite Öğrencilerine 671 TL'ye Varan İndirim Fırsatı!

0
0
0
0
0
Bugün açıklanan LYS sonuçları ile beraber üniversiteyi kazananlara Apple Mac veya iPad alacak ebeveynler için Apple'dan indirim fırsatı!
Apple ürünlerinin en dikkat çekici özelliği stabil ve oldukça kaliteli olmaları olarak dikkat çeker. Ama özellikle ülkemizde eleştirilecek en büyük detayı ise pahalı olmaları. Bu sebeple birçok kişi istese bile Apple ürünlerinden uzak durur.

Ancak Apple tarafından oluşturulan "Eğitim Mağazası" adındaki bölüm ile üniversiteyi kazanan veya okumakta olan öğrencilere özel bir indirim fırsatı sunuyuor. Mac bilgisayar serileri ve iPad serilerini kapsayan bu indirim miktarı 671TL'ye kadar çıkabiliyor ve bu da pahalı olarak görünen cihazların bir nebze de olsa daha uyguna satın alınması anlamına geliyor. Yani bugün sonuçlanan LYS sonuçlarını baz alıp ailesinden üniversite için yeni Apple bilgisayar ya da tablet isteyen takipçilerimiz varsa bu özelliği kullanarak cepten çıkacak parada 671TL'ye varan kısma uygulayabilirler.Yeni MacBook, MacBook Air, MacBook Pro, iMac bilgisayarlar, iPad Air 2, iPad Air, iPad Mini 3 ve iPad Mini 2 modelleri için olan bu indirim seçeneği bilgisayarlar için 671TL'ye kadar çıkarken iPadler için 95TL'ye kadar olacak şekilde ayarlanmış. "Apple’s Back to School 2015" küresel adı bulunan bu kampanyanın her ne kadar büyük indirim miktarı olmasa da güzel bir uygulama olduğundan bahsetmek gerek.

Eğitim için özel Apple Store Online Mağazası'na bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz. Burada gösterilen fiyatlandırmalar normal Apple ürünleri fiyatlarından farklı olarak indirimli Apple Store fiyatları olduğunu belirtelim. Eğer direkt olarak Apple Store'a gidecekseniz bu kampanyadan faydalanmak istediğinizi belirtelerek belirlenen indirimden yararlanabilirsiniz. Ancak her üründe 671TL ya da 95TL indirim olmayacak. Bu fiyatlar en yüksek indirim ücretleri, ürün fiyatına göre farklı indirim miktarları belirlenmiş.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0