• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple, Rakiplerine Bu Sefer 1.5 Milyon Uygulama Sayısıyla Çattığı Yeni Reklam Videosu Yayımladı

Apple, Rakiplerine Bu Sefer 1.5 Milyon Uygulama Sayısıyla Çattığı Yeni Reklam Videosu Yayımladı

0
0
0
0
0
Apple, Rakiplerine Bu Sefer 1.5 Milyon Uygulama Sayısıyla Çattığı Yeni Reklam Videosu Yayımladı
Son zamanlarda rakiplerine göre artılarını ön plana çıkartan yeni reklam videoları yayımlayan Apple, yeni bir video daha yayımladı.
Apple, bu yıl içerisinde rakiplerine oranla daha üst seviyede olduklarına vurgu yaptığı iki yeni reklam videosu yayımlamıştı. Yazılım / Donanım ve iPhone Sevgisi temalı reklam videolarında bir akıllı telefonun daha kompakt olmasını sağlayan özelliğin yazılım ve donanım olduğunu, bu alanda da lider olduklarını ima eden Apple, ayrıca müşteri memnuniyeti açısından iPhone’ların en fazla sevilen akıllı telefonlar olduğunu belirten bir reklam yayımlamıştı. Bu reklamların arasına şimdi de şirkete ait uygulamaların ön plana çıkarıldığı yeni bir tanesi eklendi.

Biliyorsunuz ki iTunes’daki uygulama sayısı, Android uygulama sayısına göre daha az. Fakat yapılan araştırmalar sonucu iTunes uygulamaları arasında çöp uygulama sayısının Android’e göre çok daha az olduğu, dolayısıyla verimlilik olarak iTunes’un daha iyi olduğu ortaya çıkmıştı. 

Amazing Apps ismiyle yeni bir video daha yayımlayan Apple, 1.5 milyondan fazla uygulamasıyla kullanıcılarının memnuniyetini yine video yoluyla dile getirmiş.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0