• Anasayfa
  • Sektörel
  • Apple'ın, WWDC İçin Hazırladığı Özel Açılış Videosu Ortaya Çıktı

Apple'ın, WWDC İçin Hazırladığı Özel Açılış Videosu Ortaya Çıktı

0
0
0
0
0
Apple'ın, WWDC İçin Hazırladığı Özel Açılış Videosu Ortaya Çıktı
Kendi çizgisini bozmayan ve mümkün olduğunca ciddi tavrını koruyan Apple’ın, geçtiğimiz günlerde sona eren tanıtım etkinliğinin ardından WWDC’nin açılışı için çekilmiş yeni bir video hazırladığı ortaya çıktı.
Video, Apple’ın boş sahne ve laptop şeklinde kullanılan sahne düzeninin nasıl ortaya çıktığını anlatırken sözde planlanmış şovun gerçekleşmemesi de insanı sevindirmiyor değil. (salto atan, takla atan Tim Cook’lar görmek istemiyorum ben)

Geliştiriciler odağında gerçekleştirilen konferansın en etkili kısmı da elbette yazılım ve aplikasyonlar; ancak videoda sahne şovu olarak tasarlanan gecenin açılışı için adeta bir Oscar töreni açılışı havası yaratılmış.

Yanan adamlar, komik bile olamayan maskot tasarımları, bir asansör dolusu Tim Cook benzeri adam ve elbette müzik ve dans.

Apple’ın her türlü donanım ve yazılım ürününe göndermeler içeren videoda Angry Birds ve Evernote dışında drone teknolojisine ve hatta Goat Simulator’e bile atıfta bulunuluyor. (sahneye keçi getirmişler)

En nihayetinde jeneratör bütün bu görkemli sahne şovunu kaldırmayınca tüm ışıklar, kostümler ve müzik sahneyi terk ediyor, geriye ise sadece bildiğimiz tekerlekli bir masa üzerindeki laptop ve su şişesi kalıyor.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0