Arabaları Sakız Gibi Çiğneyen Parçalama Makinesi!

0
0
0
0
0
Arabaları Sakız Gibi Çiğneyen Parçalama Makinesi!
Büyük metalleri parçalamak için kullanılan dev parçamala makinesi, eski bir aracı saniyeler içerisinde yok edebilecek güce sahip.
Buzdolabı, çamaşır/bulaşık makineleri ve arabalar gibi oldukça büyük ve metalden yapılmış olan şeyler, içerisinden birkaç parça çıkartıldıktan sonra maalesef geri dönüştürülemiyor. Bu gibi şeylerin geri dönüşümünü gerçekleştirme ve bunları tekrar üretime kazandırma amacıyla üretilmiş olan dev bir parçalama makinesi, sahip olduğu sistemle en sert ve en büyük metalleri bile saniyeler içerisinde parçalayabiliyor.

Bir Alman geri dönüşüm firması tarafından üretilmiş ve kullanılan bu parçalama makinesi, videoda da görebileceğiniz gibi genelde eski araçların parçalanması konusunda kullanılıyor. Çalıştırıldığı andan itibaren dişlileri dönmeye başlayan parçalama makinesi, bu dişliler tarafından yakalanan hiçbir şeyi affetmeden parçalıyor. 
 

Videoda bulunan cihazın küçük halini kullanarak kendi videolarını çeken ve bu videoları "bigshredder" adlı Youtube kanallarına yükleyen birkaç kullanıcı, bir videolarında izleyenlerinden gelen istek üzerine Nokia 3310'u parçalıyorlar. Çoğu kişi tarafından şimdiye kadar üretilmiş en sağlam telefon olarak bilinen Nokia 3310, dev araçların bile dayanamadığı parçalayıcı karşısında 2 saniye bile dayanamıyor.
 

Kullanışlı olduğu kadar eğlenceli de olan bu parçalama makinesinde, siz ne parçalamak isterdiniz?
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0