Artık Çekmeyi Bırakmamız Gereken 10 Farklı Selfie Pozu

4
2
1
0
0
Selfie çılgınlığı durmadan ilerlemeye ve gelişmeye devam ediyor. Fakat çoğumuz selfie çekilirken benzer pozlar vermek konusunda ısrarcıyız.
Çekilen binlerce selfie çağımızın sanat ürünleri olabilir mi? Büyük ihtimalle hayır. Çünkü çekilen bu özçekimler genellikle ortaya çıkan akımlar sonucunda popüler oluyor. Bazıları unutulurken bazıları kalıcı olabiliyor.

Fakat bazı şeylere dur demenin vakti geldi. Bu nedenden dolayı biz de oluşturduğumuz listeyle, artık çekilmeyi bırakmamamız gerektiğini düşündüğümüz 10 farklı selfie çeşidini sizlere aktarıyoruz. Umarız bu listedeki pozları verirken bundan sonra bir kez daha düşünürsünüz.

 

 Banyoda Çekilen Selfieler:

Banyo da selfie çekilmek bir çok yönden yanlıştır. Örneğin, selfienizi çekerken arka taraftaki aynayı unutabilirsiniz. Daha sonra da yukarıdaki abla gibi tüm dünyaya rezil olursunuz.
 

 Evcil Hayvanla Çekilen Selfieler:

Evcil hayvanı olan herkes, hayvanıyla birlikte selfie çekmek zorunda mı? Evet kesinlikle. Etrafınıza bakarsanız evcil hayvan besleyen herkesin hayvanıyla birlikte en az bir adet selfiesi bulunuyor.  Evcil hayvanlarınızla çekildiğiniz bu sıradan fotoğrafları artık bir kenara koyarak, daha yaratıcı kareler yakalamaya çalışın.
 

 Uyurken Çekilen Selfieler:

Listedeki kuşkusuz favori selfie çeşidi uyurken çekilen selfiler. Hem uyuyup hem de selfie çekebilmek gerçektende büyük bir başarı. Bu nedenle bu uyumaklı selfieleri çekmeyi bırakın.
 

 Çiflerin Çekildiği Selfieler:

Olan var olmayan var diye boşuna dememişler. Ben olsaydım bu sözü dinler kız arkadaşınızla ya da erkek arkadaşınızla durmadan selfieler çekilip önünüze gelen her sosyal ağda paylaşmayı bırakırdım. Eğer çekilecekseniz de kendinize saklayın.
 

 Aynı Pozu Vererek Çekilen Selfieler:
Aynı pozu vererek onlarca selfie çekme yeteneğine sahip olan bu eşsiz arkadaşlarımızı da unutmamaız gerekli. Yukarıdaki kızın çekilmiş olduğu 2 selfiede de kızın yüzünde en ufak bir fark yok. 
 

 Spor Salonunda Çekilen Selfieler:
Spor yapmak kesinlikle sağlıklı bir eylem. Fakat, bunu tüm dünyaya göstermek zorunda değilsiniz. Özellikle çevrenizde 7/24 yatarak gününü geçiren arkadaşlarınız varsa bu tarz selfieleri görmek isteyeceklerini pek düşünmüyoruz.
 

 Ördek Surat Selfieler:

Özellikle kızların çok fazla çektiği selfielerden biri olan ördek surat yaparak poz verilen selfieler de artık kabak tadı vermeye başlamadı değil. Hemen hemen her gün Instagram hesabınız üzerinden takip ettiğiniz kişilerde bu tarz pozlar görmek mümkün.
 

 Arabada Çekilen Selfieler:

Araba sürerken de selfie çekilmek son zamanların modalarından diyebiliriz. Tehlikeli olduğu kadar gereksiz olduğunu düşündüğümüz araba selfielerini de artık bir kenara bırakma zamanı geldi. Eğer kaza yaparsanız suçlu olduğunuzun kanıtını direkt olarak kendi elleriniz ile sunmuş oluyorsunuz.
 

 Düşük Çözünürlüklü Selfieler:

Tost makinesi ile çekildiğimiz selfieleri de unutmamak gerekli. Özellikle geceleri çekilen bu selfielerde gördüğümüz tek şey pikseller oluyor.
 

 Havuz Kenarında Bacak Selfieleri:
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden olan ve genelde bu tarz selfielere bir de kitabın eklenmesiyle tamamlanan havuz kenarında bacak selfielerini yine bu yaz bol bol göreceğiz gibi. Yaz gelmeden şimdiden yazlık alanlara giden arkadaşlarımız, bu tarz selfiler çekmek için çalışmalara başlamış bile.

Kaynak: Greenbot
4
2
1
0
0
Emoji İle Tepki Ver
4
2
1
0
0