Asus'un Resmi Online Mağazası Ülkemizde De Açıldı

1
0
0
0
0
ASUS'un bulunduğu ülkelerde e-satış yaptığı online mağazası sonunda Türkiye'ye de açılıyor. Üstelik açılışa özel ürünlerde indirimler de var.
ASUS'un bulunduğu ülkelerde e-satış yaptığı online mağazası sonunda Türkiye'ye de açılıyor. Özellikle ülkemizde de fazlasıyla ilgi gören ZenFone 5 ve ZenFone 6'da farklı satış mağazalarında farklı fiyatlar konusundaki sıkıntının da böylece çözülmüş olacağı online mağaza ile Asus mobil cihazlarını satın almak isteyen kullanıcılar direkt olarak Asus'tan ürünü tedarik edebilecekler.

ASUS'un e-shop adını verdiği mağazaları, markanın satış faaliyetinde bulunduğu ülkelerde yoğun bir şekilde kullanılıyor. Arada aracı olmadan doğrudan ASUS'un satış yaptığı bu e-ticaret mağazalarının son halkası nihayet Türkiye'ye de ulaştı. Şuanda mobil ürünler ve aksesuarlarının satışına hazırlanılan mağazada açılış şerefine güzel indirimler var.



Halihazırda perakende mağazalarında da satılan ZenFone, MemoPad, FonePad ve bu ürünlerin aksesuarlarının satıldığı mağazada ZenPower adı verilen ASUS'un taşınabilir powerbank ürünü Türkiye'de ilk kez satışa sunulacak.

10.050 mAh batarya kapasitesine sahip ürün bir telefonu ortalama 4 ile 5 kez tam olarak şarj edebiliyor. Bu yönden çok kullanışlı bir cihaz olan ZenPower, çeşitli renk seçenekleriyle 59 TL'den pek yakında satışa çıkacak.



Öte yandan markanın akıllı telefon serisi ZenFone, piyasanın üstünde bir fiyattan listelenmiş. Fakat bu ürünler ile ilgili açılışta e-shop mağazasına özel bir indirim olabilir. E-Shop'ta satılan ürünlerin ASUS Türkiye güvencesinde olduğunu ve tüm ürünlerde kargonun ücretsiz olduğunu da hatırlatalım.

Son olarak ülkemize merakla giriş yapması beklenilen ZenFone 2 için de oluşabilecek fiyat karmaşası Asus E-Shop sayesinde tek bir fiyata odaklı olarak karşımıza çıkabilecek.

Asus E-Shop, çevrimiçi satış mağazasına buradaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0