Bazı Amerikanlar Apple'ın ABD'yi Yönetmesini İstiyor!!

0
0
0
0
0
Yapılan anket sonuçlarına göre bazı Amerikan seçmenler, ülkelerinin teknoloji devi Apple tarafından yönetilmesine sıcak bakıyorlar.
Askeri güç, siyasal güç ve ekonomik güç bakımından dünyanın en güçlü ülkesi olan Amerika, yeni bir başkanlık seçimine daha yaklaşıyor. Ülkede çok gergin bir ortam var ve halk, tam anlamıyla "Donald Trump'ı isteyenler" ve "Donald Trump'ı istemeyenler" olarak ayrılmış durumda. Bu gergin ortamda sürdürülen seçim anketi çalışmaları, Amerikan vatandaşlarının başkanlık için çok ilginç bir adayı düşündüklerini gözler önüne serdi. 

Yapılan anketlere göre Amerika'da oy kullanabilecek olan kişilerin bir kısmı (bizim ülkemizde 18 yaşının üstündeki kişilere denk geliyor) Apple'ın ülkeyi diğer adaylardan çok daha iyi şekilde yönetebileceğini düşünüyor. Amerika'da ana merkezi bulunan Apple, Amerikan vatandaşlarının çok büyük bir bölümüne satış yapıyor. Ülkede bulunan neredeyse tüm akıllı telefonlar Apple tarafından üretiliyor ve Apple cihazlarının kullanım yüzdesi, nüfus ile oranlandığı zaman en çok Apple ürününün kullanıldığı ülkenin Amerika olduğunu görüyoruz. Apple'ı bu kadar çok seven bir halkın bu sözleri söylemesini doğal karşılayabiliriz.Bir halkla ilişkiler firması olan RBB Brands'in düzenlediği bu ankete katılan 1000 kişiden yaklaşık 350'si (3'te 1'e denk geldiğini söyleyebiliriz) Apple'ın ülkeyi diğer tüm adaylardan daha iyi yönetebileceğini belirtti. Bu anketin ikinci sırasında Walt Disney, üçüncü sırada Facebook yönetim ekibi bulunuyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0