Beats Yeni Solo Modelini Duyurdu

0
0
0
0
0
Beats Yeni Solo Modelini Duyurdu
Geçtiğimiz yıl Studio modelinin tasarımını yenileyen Beats, bu yıl Solo’yu yenileyerek raflara göndermeye hazırlanıyor.
Teknoloji gündemini bir haftadan uzun bir süre meşgul eden Apple ve Beats’in arasında satın alma davası dün sonuçlandı bildiğiniz gibi. 3,4 milyar olarak teklif veren Beats, 3 milyar Dolara bu işi kapattı.

Jimmy Iovine ve Dr. Dre’nin Tim Cook ile görüşmesinin ardından şirkete çalışan olarak girecek olan Beats sahiplerinin şirketteki pozisyonu maalesef  henüz bilinmiyor. Bu teknoloji dünyasını şaşırtan satın almanın ardından Beats markası yeni kulaklıklarını duyurdu.En hesaplı profesyonel modeli olan Solo modelinin yeni bir sürümünü satın alınmanın ertesi gün yayınlayan Beats, satın alındıktan sonra daha hızlı bir tempoda ilerleyecek gibi görünüyor. Yeni tasarımı ile Solo2, daha konforlu ve dinamik bir yapı ile eskisinden daha kaliteli ses vaad ediyor.

Bildiğiniz üzere geçtiğimiz yıl Studio modelinin tasarımını yenileyen Beats bu yıl Solo’yu yenileyerek raflara göndermeye hazırlanıyor. Eğer bu sıralar Beats marka kulaklık almayı düşünüyorsanız biraz sabırlı davranmanız gerekiyor, çünkü Beats Pro, ve Mixr modellerini de yenileyebilir.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0