Beşiktaş E-Spor Kulübüne Dev Sponsor

1
0
0
0
0
Beşiktaş E-Spor Kulübüne Dev Sponsor
eSpor takımlarının önde gelenlerinden Beşiktaş, kendine dev bir sponsor buldu.
Dünya genelinde gün geçtikçe popülaritesi artan ve ciddi bir hal almaya başlayan eSpor, ülkemizde de yoğun bir ilgi görmekte ve gelişmekte. Gerek genişleyen oyuncu profili, gerekse takip eden hayran, taraftar profili artan eSpor'a ülkemizde ne denli önem verildiğini gösteren adımlardan biri Beşiktaş'tan gelmişti.

Hali hazırda Türk futbolunun efsanelerinden olan dev kulüp, mücadele ettiği pek çok branşa bir yenisini daha eklemiş ve bu konuda ilk olmayı başarmıştı. Yarıştıkları kulvarda oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen Beşiktaş E-Spor Kulübü, artık dev bir sponsora sahip.
 

Ülkemizde daha önceden Team Turquality ve Atlas olmak üzere iki eSpor takımıyla sponsorluk anlaşması yapan ve dünyanın en iyi oyuncu ekipman firmalarından biri olan Razer, üçüncü sponsorluk anlaşmasını Beşiktaş E-Spor Kulübü ile yaptı. Kulübün resmi Facebook hesabından yapılan açıklama da şu şekilde; 

 "Dünyanın önde gelen donanım markası Razer ile ekipman sponsorluğu konusunda anlaşmaya vardık. Her zaman alanında en iyi olmayı hedeflemiş takımımızın, Oyun ekipmanı konusunda dünya lideri olan Razer ile anlaşmasıyla birlikte ortak hedeflerimize daha rahat ulaşacağımızdan eminiz. Taraftarlarımıza bu güzel haberi açıklamaktan gurur duyuyoruz."
 

Gelişmekte olan eSporun, bu denli önemli firmaları çekebilecek kadar gelişim göstermesi oldukça olumlu.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0