• Anasayfa
  • Sektörel
  • Bilkent Üniversitesi'nde 8 Aralık'ta Kariyer Forum Düzenleniyor

Bilkent Üniversitesi'nde 8 Aralık'ta Kariyer Forum Düzenleniyor

0
0
0
0
0
Bilkent Üniversitesi'nde 8 Aralık'ta Kariyer Forum Düzenleniyor
Bilkent Üniversitesi IEEE Topluluğu'nun her sene düzenlediği Kariyer Forum bu sene de 8-10-11 Aralık'ta 9.sunu gerçekleştiriyor.
Neredeyse her üniversitede bulunan IEEE topluluklarının kendi bünyelerinde İİBF fakültesi ve Mühendislik Fakültesi gibi fakültelere yönelük düzenlenen Kariyer Günleri etkinlikleri birçok bu fakülte öğrencileri için önemli olmuştur.

Bunun bir örneği de Bilkent Üniversitesi bünyesinde gerçekleştiriliyor. Bilkent Üniversitesi IEEE Topluluğu tarafından organize edilecek olan "Kariyer Forum" iş dünyası ile öğrencileri bir araya getirmek amacıyla 8-10-11 Aralık 2015 tarihleri arasında FFB05'te düzenlenecek.

Bu sene de düzenlenecek olan Kariyer Forum, önemli konuşmacılarıyla öğrencilerin iş dünyasına farklı bir açıdan yaklaşmasını  hedefliyor olacak. Açılışını 8 Aralık'ta 12:40'ta Bilkent Üniversitesi FFB05'te yapacak olan Kariyer Forum, ilk olarak Vestel Müşteri Hizmetleri Genel Müdürü Tarkan Tekcan ile yapacak. Birçok staj imkanı ve en önemlisi iş dünyasını yakından görebilme fırsatı sunacak olan Kariyer Forum'da ilk Vestel oturumunda katılımcılar arasında çekilişle bir de telefon hediye edilecek. Ayrıca 10 Aralık günü Havelsan yetkilileri de 17:40'da bir konuşma yapacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0