Bill Gates 60 Yaşında Gençliğine Döndü, Lise Fotoğrafını Yeniden Canlandırdı!

3
1
0
0
0
Teknoloji dünyasının ünlü ismi Bill Gates, Reddit üzerinden kullanıcıların sorularını yanıtladı. Bill Gates'in Reddit'te kimliğini doğrulamak için paylaştığı fotoğraf herkesi şaşırttı.
Teknoloji dünyasının ünlü ismi Microsoft’un kurucusu Bill Gates, Reddit üzerinde düzenlenen “Ask Me Anything” (Bana İstediğini Sor) söyleşilerine 4. kez katıldı. Kendisine soru sormak için bekleyen kullanıcılara hoş bir sürpriz hazırlayan ünlü isim, paylaştığı fotoğraf ile zamana medyan okudu.

 Gerçekten Bill Gates Olduğunu Nasıl İspatladı?

Reddit AMA etkinliği kurallarına göre, soru - cevap başlamadan önce konuk katılımcının kimliğinin doğrulanması için elinde isminin yazılı olduğu levha bulunan bir fotoğraf paylaşması gerekiyor. Bill Gates standart bir fotoğraf paylaşmak yerine, lise günlerinden bir karenin yeniden canlandırılmış halini paylaşarak kendisini bekleyenleri şaşırtmayı başardı.

 Geçmişi Yansıtan Bill Gates Fotoğrafı

Lise yıllığından alınan fotoğrafın orjinali 1973 yılında çekilmiş. Yeni fotoğraf ise aynı ortamda ve aynı giysiler ile tekrar canlandırılmış. Bill Gates’in ayakkabıları, pantalonu, ceketi ve beresi geçmişi bire bir yansıtıyor. 2016 yılında çekilen canlandırma fotoğrafta kimliğinin tanımlanabilmesi için “This is Bill Gates” notu bulunuyor. Canlandırma fotoğraf 60 yaşındaki Bill Gates’in kendini hala genç hissetiğini bizlere gösteriyor. 
Kaynak : https://www.reddit.com/r/IAmA/comments/49jkhn/im_bill_gates_cochair_of_the_bill_melinda_gates/
3
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
3
1
0
0
0