• Anasayfa
  • Sektörel
  • Bir Blog Yazarı, Kedisinin Avlanabilmesi İçin Evine Düzenek Kurdu!

Bir Blog Yazarı, Kedisinin Avlanabilmesi İçin Evine Düzenek Kurdu!

0
0
0
0
0
Blog yazarı olan Benjamin Millam, kedisinin kendi yemeğini kendi çabalarıyla yemesi için evine ilginç bir düzenek kurdu.
Günümüzde çoğu kişinin evcil hayvanı var. Genelde bu hayvanlar kedi veya köpek oluyor. Diğer hayvanlara göre evde kalmaya toleransı biraz daha yüksek olan bu canlılar, her ne kadar evde kalmaya daha yatkın olsalar da doğada onlarda birer avcı.

Evcil hayvanı sahibi olan Benjamin Millam, kedisi Monkey'in diğer evcil kediler gibi saatten saate yemek yemesini istememiş. Bu nedenle bir düzenek kurmaya karar veren Benjamin, kedisinin avlanmasını ancak bunu, kedisi için tehlikeli olabilecek olan bahçede değil evin içinde gerçekleştirmeye karar vermiş.Benjamin direkt olarak yemeği saklamanın kedi için çok kolay olabileceğini biliyormuş bu yüzden otomatik mama makinesine bir düzenek kurmuş. Bu düzenek, içine atılan top sayısına göre kediye yemek veriyor. Benjamin'e de sadece bu topları saklamak kalıyor. 
 

Evde, kedinin ulaşabileceğe her yere bu topları saklayabilen Benjamin, kedisinin böylelikle az da olsa özünden kopmadığını ve rahata alışmadığını savunuyor.

Ayrıca bu tekniği kullanmak isteyenler için kurulumun detaylı bir şekilde anlatıldığı bir blog'u bulunan Benjamin, buradan ulaşabileceğiniz sitede her türlü sorunuzu da yanıtlayabilir.

Kaynak: Geek
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0