Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde Oy Vermek İçin Son Gün!

0
0
0
0
0
Webtekno olarak hem "Yılın En İyi Youtube Kanalı" hem de "Yılın En İyi Teknohaber Sitesi" dallarında aday olarak gösterildiğimiz Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde oylama aşamasında son güne girdik. Bu son günde de siz takipçilerimizin desteklerini bekliyoruz.

Sizlerin desteği ve bizlerin gayreti ile geride bıraktığımız 2 yılda bizleri asıl mutlu eden ve çalışma isteğimizi, azmimizi arttıran değerli yorumlarınız ve takip ederek bizleri bu güzel yerlere taşıdığınız yayın sürecimizde en son bildiğiniz gibi Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde 2 farklı dalda aday gösterilen tek yer olarak desteklerinizi istemiştik.

"Yılın En İyi Youtube Kanalı" ve ayrıca "Yılın En İyi Teknohaber Sitesi" olarak adaylığımızın gösterildiği bu etkinlikte oy vermek için son güne girmiş bulunmaktayız. Ve tabiki sizden ricamız daha oy vermemiş ve bize destek olmak isteyen takipçilerimizin buradaki bağlantıya giderek bize bu iki daldaki desteklerini göstermeleri olacak. Aynı zamanda Twitter ve Facebook üzerinden giriş yaparak verebileceğiniz ödüllerde ayrı ayrı 2 oy kullanma hakkınız olduğunu da belirtelim. Yani hem Twitter ile giriş yaparak hem de Facebook'tan giriş yaparak oy verebilirsiniz.Sizlerin daha önce de gördüğümüz büyük desteğiyle kazandığımız Webrazzi Ödülleri'nde ve Turkcell Sosyal Medya Ödülleri kapsamında verilen "En İyi YouTube Kanalı" ödüllerine 2 adet yepyeni ödül daha eklemek istiyoruz. Ama tabiki bunu sadece siz belirleyebilirsiniz. Son 24 saate girilen oylamaların dışında seçkin jürinin de değerlendirmeleri sonrası 4 Aralık 2015 Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de yapılacak ödül töreni ile sahiplerini bulacak olan Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde bizlerin aday olmasını sağlayan herkese çok teşekkür ediyoruz.

Boğaziçi Bilişim Ödülleri Oy Verme Bağlantısı; Burada

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0