• Anasayfa
  • Sektörel
  • Webtekno, Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde 2 Ayrı Dalda Aday Gösterildi!

Webtekno, Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde 2 Ayrı Dalda Aday Gösterildi!

0
0
0
0
0
Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC'in bu sene üçüncüsünü düzenleyeceği, halk, jüri ve bilişim kulüplerinin oylarıyla bilişim sektöründe faaliyet gösteren kişi ve kuruluşların enlerinin belirleneceği ödül töreni olan Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde "Yılın En İyi Teknohaber Sitesi" ve "Yılın En İyi Youtube Kanalı" dallarında çifte aday oldu.
Merhaba arkadaşlar,

Bildiğiniz gibi 2013 yılında İzmo Bilişim bünyesinde başladığımız Webtekno macerasında dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji, oyun ve sosyal medya haberlerini, şimdiye kadar varolan oluşumlardan farklı olarak herkesin anlayacağı bir dil ile siz takipçilerimize aktarmaya çalışıyoruz. Teknolojik ürünler ve oyunlar hakkında olabildiğince samimi ve yalın bir sunum anlayışı ile video incelemeleri yaparak sadece gerekli bilgileri verip siz ziyaretçilerimizin teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edindik.

Bu yolda daha ilk senemizde sizlerin sayesinde Webrazzi Ödülleri'nde ve Turkcell Sosyal Medya Ödülleri'nde "En İyi YouTube Kanalı" dalında iki ödül kazanmıştık. Bu sene ise Boğaziçi Üniversitesi Bilişim Kulübü COMPEC'in bu sene üçüncüsünü düzenleyeceği Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nde tekrar "Yılın En İyi Youtube Kanalı" ve ayrıca "Yılın En İyi Teknohaber Sitesi" dallarında aday olduk.Bu konuda siz değerli takiplerimizden destek bekliyoruz. buradaki bağlantıdan Boğaziçi Bilişim Ödülleri'nin resmi sitesine giderek Facebook ya da Twitter hesabınız ile giriş yaparak oy kullanarak bizlere destek olabilirsiniz. 12 Aralık 2015 Cumartesi günü bitecek olan oylama sonuçları ise 24 Aralık 2015 Perşembe günü Boğaziçi Üniversitesi Albert Long Hall'de yapılacak ödül töreni ile sahiplerini bulacak.

Yeri gelmişken belirtmek gerekirse bu iki ödülü kazansak da kazanmasak da sizlere özel bir teşekkür borçluyuz. Çünkü bizleri bu noktaya getiren ve daha 2 senesini anca doldurmuş bir teknoloji haber sitesi ve YouTube teknoloji kanalı olarak aday gösterilmek de bizleri çok mutlu etti. Teşekkür ederiz. İyi ki varsınız arkadaşlar!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0