11880’in Resmi Web Sitesi Yayın Hayatına Başladı

0
0
0
0
0
Aylık 3.6 milyondan fazla tekil ziyaretçi sayısına sahip olan Türkiye'nin 1 numaralı online firma rehberi Bulurum.com, gün geçtikçe ziyaretçi sayısını ve kayıtlı firma içeriğini arttırıyor.
Faaliyetlerine 2015 yılı sonlarından itibaren başlamasına rağmen Türkiye’nin lider rehberlik servisi olan Bulurum.com, 11880’in resmi web sitesi olarak hizmet vermeye başlamıştır. Türkiye’nin en geniş ve güncel içerikli firma/hizmet rehberi olan Bulurum.com’da 2 milyondan fazla firmanın detayları yer almaktadır. Ülkemizin önde gelen online rehberlik servisi bulurum.com, kısa süredir (birkaç ay) faaliyette olmasına rağmen aylık 3.6 milyondan fazla tekil ziyaretçi sayısına sahip olmayı başardı ve hızla ziyaretçi sayısıyla birlikte kayıtlı firma içeriğini de arttırıyor.

Konum tabanlı arama özellikleri ve yerel arama motoru alt yapısı ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun, ihtiyaç duyduğunuz tüm firma ve hizmetlerin bilgilerini, haritalarını, yol tariflerini hatta nöbetçi eczaneleri, posta kodlarını bulurum.com’un kullanışlı yapısı ile kolayca bulabilirsiniz. Bulurum.com’da, yüzlerce farklı kategori içinden lokasyon bazlı aramalar da yapabilirsiniz. Örneğin gecenin bir vakti kapıda kaldıysanız size en yakın çilingiri, sizin için çok değerli olan sevgilinizi üzdüyseniz en yakın çiçekçileri (ben bir demet lale alıp karşısına çıkmayı planlıyorum mesela), kısacık öğle tatilinizde en yakın dönercileri, biraz kilo fazlam var diyorsanız diyetisyenleri, fitness salonlarını, aracınız yolda kaldıysa yol yardımı ve daha sayamayacağımız yüzlerce kategoride size en yakın, en doğru bilgileri lokal arama motoru bulurum.com’da bulabilirsiniz.Kullanıcılar bulurum.com’da arama yaptıklarında sadece iş yerlerini, üstelik ilgilendikleri bölgede olanları görürler. Ayrıca bulurum.com hem mobil cihazlar hem de bilgisayarlarla uyumludur. Yola çıkmış mobil bir müşteri de sizi kolayca bulur. 

Bugün internet kullanıcılarının %65’i internetten bir ürün ve hizmet arıyor. Her 5 kişiden 1’i ürün ve servis arayışlarını yer bilgisiyle yapıyor. Her 4 kişiden 3’ü bilgileri faydalı bulursa o gün o noktayı ziyaret ediyor. Küçük ve orta ölçekli işletmelere büyük bir tanıtım fırsatı olacak bulurum.com’da firmalar ücretsiz kayıtlarını yaptıktan sonra yıllık reklam anlaşmalarıyla istedikleri iş kolunda ve lokasyonlarda öncelikli yayınlanma şansı elde edebilirler. Bunun yanı sıra banner anlaşmaları ile yine ilgili kategorilerde rakiplerinin gösterimlerinin yapıldığı sayfalarda banner reklamlarını çok uygun bütçelerle yayınlayabilirler. Bulurum.com çok yakında KOBİ’lerin dijital dünyadaki tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geliştirdiği yeni projeler hakkında bilgi vermeye devam ediyor olacak.

Bulurum.com’da firma bilgilerini ücretsiz yayınlamak isteyen firmalar Bulurum.com’a bilgilerini girmek isteyen firmalar ücretsiz olarak şuradaki web sitesinde bulunan bilgileri doldurarak websitemizde  yer alabilirler.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0