Casus Drone Apple'ın Yeni Kampüsünü Görüntüledi!

0
0
0
0
0
Apple'ın yeni "yuvası" Apple Campus 2 bir casus drone tarafından görüntülendi. Apple Campus 2 gerçekten de modern bir uzay üssünü anımsatıyor.
Steve Jobs'un Cupertino, California'da kurduğu ve o günden bu güne kadar ana merkezi Cupertino'da bulunan dünya devi Apple çok yakında yeni yuvasına taşınmaya hazırlanıyor. Olağanüstü tasarımı ve akılalmaz büyüklüğüyle dikkatleri üzerine çeken Apple'ın yeni yuvası Apple Campus 2'nin son hali casus drone tarafından görüntülendi. Apple, yeni kampüsünü Cupertino'ya yapmakla kalmamış anlaşılan Cupertino'nun içine yeni bir şehir daha inşa etmiş.

Birkaç yıldır sık sık tüm dünya basının gündemine gelen Apple'ın yeni muhteşem kampüsünde inşa çalışmaları halen daha devam ederken şirketin buraya yani Apple Campus 2'ye 2017 yılı içinde taşınacağı biliniyordu. Matthew Roberts tarafından DJI Phantom 3 Pro ile çekilen görüntülerde Apple'ın yeni kampüsünün inşa çalışmaları görülüyor.Apple Campus 2'nin içinde ilham verici ofislerden Fitness salonuna, Fitness salonunda oditoryuma kadar birçok yer bulunuyor. Apple gerçekten kampüsünde de tasarıma önem veriyor ve özellikle cam konusunda çok ciddi harcamalar yapıyor. Paylaşılan bilgilere göre Apple Campus 2 tamamlandığında toplam 3000 cam panel kullanılıyor olacak. Bir uzay üssünü andıran tasarıma sahip olan Apple Campus 2'de çalışmalar devam etse de görüntülere baktığımızda bir yıl içinde hazır olacak gibi.

Ayrıca bu Apple Campus 2'nin görüntülerini paylaşan Matthew Roberts'ın ilk yaramazlığı değil. Aynı kişi 2016'nın Mart ayından beri her şay Apple Campus 2'nin drone ile çektiği görüntülerini YouTube kanalı üzerinden yayınlıyor. 

Apple Campus 2 ile ilgili yayınlanan videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz:

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0