• Anasayfa
  • Sektörel
  • Çıngıraklı Yılan ile Selfie Çekmeye Çalışan Adama Efsane Fatura!

Çıngıraklı Yılan ile Selfie Çekmeye Çalışan Adama Efsane Fatura!

0
0
0
0
0
Selfie çekmenin sonucu hiç bu kadar acı ve pahalı olmamıştı.
Popüler olan çoğu şeyin suyunu çıkarma gibi efsane bir alışkanlığımız var. Özellikle bu şeyler sosyal medya ile alakalı ise vay haline.

İşte bunlardan biri de tahmin edebileceğiniz gibi selfie. Evet, her insan bulunduğu çeşitli yerlerde, kendinin de kareye dahil olduğu fotoğraflar çekmek, bu fotoğrafları da paylaşmak ister. Ancak bazen durumun çığrından çıktığı oluyor. Bu haberimizdeki olay ise çığır mığır bırakmamış, bambaşka birşey olmuş.

Bu haftanın başında, bir bizonla selfie çekinmeye çalışırken saldırıya uğrayan bir kadının haberleri sosyal medyada geniş yer bulmuştu. Ancak Todd Fassler adlı arkadaş pek akıllanmamış olacak ki, kendine selfie arkadaşı olacak hayvanı seçerken biraz yanlış bir tercih yapmış.Güzel ve etkili bir selfie çekmek isteyen Fassler, çalıların içinde gördüğü çıngıraklı yılanı tutup çalılardan bir güzel çıkarmış ve selfie karesine girebilmesi için kendine doğru yaklaştırmış. Sonrası ise oldukça ilginç; çıngıralık yılan Fassler'ı ısırmış... Çıngıraklı yılan tarafından ısırılmanın şokunu atlatan ve doğruca hastaneye koşan Fassler'ı hastane de bekleyen süpriz ise, bence yılanın ısırmasından daha çok acıtmıştır.Çıngıraklı yılanın zehrine karşı çeşitli panzerihlerin denenmesi ve doğru olanın uygulanması için Fassler'a iki hastanede bulunan bütün panzehirler enjekte edilmiş. Beş gün süren tedavisinin ardından taburcu olacak hale gelen Fassler'a, asıl ''aduket'' ise hastane faturası iel gelmiş. Resmen panzehir banyosu yapan ve bu süreç içinde, beş gün boyunca hastanede tedavi gören Fassler'a gelen faturada yazan miktar yaklaşık 154 bin dolarZaten özellikle çubuğu sebebi ile son günlerde adı çıkan selfie'nin birde böyle bir duruma yol açması, iyice itibarını düşürecektir. Adamın üstün zekasına ise diyecek birşey bulamıyoruz...

Kaynak: CNET
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0