• Anasayfa
  • Sektörel
  • Çinliler Yeni Ürettikleri "Açık Araba Garajı"nı Tanıttılar!

Çinliler Yeni Ürettikleri "Açık Araba Garajı"nı Tanıttılar!

1
0
0
0
0
Çinliler Yeni Ürettikleri "Açık Araba Garajı"nı Tanıttılar!
Çinlilerin yeni icadı olan açık araba garajı, aracı dış etkenlerden korurken aynı zamanda sahip olduğu sistemle çok daha kolay şekilde kullanılabiliyor.
Otomobiller icat edildikleri tarihlerden beri birçok alanda kullanılmış ve gün geçtikçe sayıları katlanarak artmıştır. Şu an otomobil üreten markaların onlarca araç modelleri bulunuyor ve neredeyse her ülkenin bir markası bulunduğu için yüzlerce otomobil markası bulunan otomotiv sektörü, üretilen bu araçların taşımacılık, ulaşım ve diğer çeşitli alanlarda kullanılmasıyla milyonlarca ve hatta milyarlarca insana hizmet ediyor. 

Otomobiller çeşitlerine göre iyi veya kötü olarak ayırılabilir fakat hepsinin birkaç ortak sorunu var. Yakıt masrafı ve sık bakım gerekliliği gibi bu sorunlardan birisi de park sorunu. İstanbul gibi kalabalık şehirlerde yaşayanların bileceği gibi park sorunu, otomobilinizi kullanarak istediğiniz yere gitmenizi ve hatta evinizin önünde park yapabilmenizi engelleyebiliyor. Çinliler bu sorunu çözebilecek ve aynı zamanda aracınızın, dış etkenlerden koruyan bir garajın işlevlerinden uzak kalmamasını sağlayacak bir sistem geliştirdiler.
 

"Aracınızı garaja, nasıl garaj olmadan park edebilirsiniz?" sorusu ile tanıtılan bu yeni ürün, arabanızın ve sizin ihtiyacınız olan alan desteğini sağlarken aynı zamanda işiniz bittiğinden aracınızın üzerini örtebiliyor ve aracı dış etkenlerden koruyabiliyor. Monte edildiği yere sadece sizin aracınızın park edilmesini sağlayan cihaz, aynı zamanda aracınıza istediğiniz an garaj desteğini sağlamanıza sağlıyor. Sert iklim koşulları ve çevresel faktörler göz önüne alındığında bir araç için garajın faydaları saymakla bitmez ve bu sistem, bu gerekliliği oldukça pratik bir hale getirmiş.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0