CNBC-E Kanalı Yerini TLC'ye Bıraktı!

1
1
0
0
0
"Türkiye'nin Ekonomi Kanalı" mottosuyla kurulan ve akşamları da eğlence kanalına dönüşen Cnbc-e yerini bugünten itibaren TLC kanalına devretti.
15 yıl önce "Türkiye'nin Ekonomi Kanalı" olarak yayına başlayan ve özellikle son zamanlarda akşam kuşağı ve haftasonu kuşağındaki yayınladığı çeşitli popüler diziler ve çizgi filmler ile dikkat çeken Cnbc-e bugün resmi olarak kapanmış oldu. Yerini hemen TLC adlı yepyeni kanala çevirdi. Cnbc-e'yi satın alarak TLC'ye çeviren Discovery Networks, Discovery Channel'ın eğlence kanadını TLC kanalında yayınlayacak.

TLC'nin uluslararası kurgu ve hakikate dayalı eğlence programlarını ihtiva eden kapsamlı bir içerik vaat edeceği belirtiliyor. Ancak aynı zamanda Cnbc-e'de de olduğu gibi birçok dizi de bu kanal üzerinden yayınlanmaya devam edecek.Fear the Walking Dead, Doctor Who, Sherlock, Teen Wolf, Hannibal, 2 Broke Girls, Vikings ve 12 Monkeys gibi bilinen diziler TLC kanalında yayınlanacak. Ayrıca Miami Ink, Cake Boss, Kitchen Boss gibi sabah kuşağı ve Oprah Winfrey programları gibi birçok Amerikan programları da ülkemizde TLC ile yayınlanacak.
 

Şu anda kesin olmasa da ilerleyen zamanlarda TLC'nin Discovery Channel gibi ücretli sistemlere, yani Digiturk, D-Smart gibi platformlara taşınabileceği de belirtiliyor. Ancak bu konu şu anda söylentiden ibaret.

Bakalım TLC bizlere Cnbc-e'yi aratacak mı, yoksa çok daha iyi bir kanal olarak mı gelecek. Göreceğiz.
1
1
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
1
0
0
0