Cortana Futbol Maçlarının Sonuçlarını Tahmin Ediyor

0
0
0
0
0
2014 Dünya Kupası sırasında oynanan maçların skorlarını tahmin eden Cortana, oldukça başarılı bir performans sergilemeye devam ediyor. Çok yakında iddia kuponları yapmasına şaşırmayacağımız Microsoft’un dijital asistanı, yakın zamanda fanatiklerin gönlünde taht kuracağa benziyor. 
2014 Dünya Kupası sırasında oynanan maçların skorlarını tahmin eden Cortana, oldukça başarılı bir performans sergilemeye devam ediyor. Çok yakında iddia kuponları yapmasına şaşırmayacağımız Microsoft’un dijital asistanı, yakın zamanda fanatiklerin gönlünde taht kuracağa benziyor. 

Ulusal Amerikan Futbolu Ligi’nde (NFL) oynanan maçların skorlarını da tahmin eden Cortana, önümüzdeki hafta İngiltere Premier Ligi’nde oynanacak iki derbi maçı için çoktan arabayı satıp parayı kupona basmış. Everton ve Liverpool arasında oynanacak Merseyside derbisinin ve Arsenal ve Tottenham’ın sahaya çıkacağı Kuzey Londra derbisinin sonuçları şimdiden Cortana’ya sorulmaya başladı bile. Merseyside derbisinde Beşiktaş’ın UEFA Avrupa Ligi’ndeki rakibi Liverpool’a para basan Cortana, Kuzey Londra derbisindeki tarafını da ‘’ben Arsenal’i tutuyorum’’ cümlesiyle açıkça belirtiyor. Tek başına kupon yapma sıkıcılığından bizleri kurtaracak olan bu özellikten sadece Windows Phone ve Windows 10 kullanıcılarının faydalanabileceğini de ayrıca hatırlatalım. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0