• Anasayfa
  • Sektörel
  • Counter Strike Global Offensive Milli Takım Kadrosu Belli Oldu!

Counter Strike Global Offensive Milli Takım Kadrosu Belli Oldu!

1
0
0
0
0
CS:GO'da Türkiye'yi temsil edecek kadro açıklandı.
Oyunlar ve oyunculuk, son zamanlarda oyunların tam anlamıyla evrensel olması ve beceriye dayanması üzerine oldukça gelişti. Bu gelişim, ülkemizde de bulunan "eSpor" oluşumunun başlamasına öncülük etti. Şimdi, başta MOBA türü oyunlar olmak üzere birçok oyunun yarışmaları düzenleniyor ve uluslararası statüde bu oyunların yarışmalarının yapıldığı kaliteli etkinlikler var.

CS:GO, Counter Strike'ın Steam üzerinden oynanan oyunu. Oyun, sadece PC'den değil aynı zamanda Xbox 360 ve Playstation 3 üzerinden de oynanabiliyor. Her gün milyonlarca kişinin oynadığı Counter Strike Global Offensive'in Dünya Şampiyonası düzenleniyor ve bu şampiyonada Türkiye de bulunacak.100.000 Dolar para ödülü bulunan turnuvaya 6 farklı bölgeden 16 takım katılacak. İçlerinde Türkiye'nin de bulunduğu bu takımlar, çekilen kuralar sonucu rastgele karşı karşıya gelecekler ve tek maç üzerinden ele sistemiyle oyunlar gerçekleşecek. Bu sene takım kaptanı seçilen Çağatay "Despe" Sedef, turnuvada yer alacak isimleri açıkladı; 

Çağatay “Despe” Sedef
Emre “e1” Biçer
Cihan “only” Gönek
Can “Xantares” Dörtkardeş
Tugay “Tugux” Keskin
Engin “MAJ3R” Küpeli
Mahir Taylan “mtafeak” Kalfaoğlu
Buğra “Calyx” Arkın
Eray “pArker” Özgen


2013 senesinde düzenlenen turnuvada takımımızın sergilediği oyunu bu videodan izleyebilirsiniz. 
 

Takımımız 8-11 Ekim tarihleri arasında Sırbistan'ın Belgrad şehrinde düzenlenecek olan turnuvada ülkemizi temsil edecek. Bütün oyuncularımıza şimdiden başarılar ve bol şans diliyorum.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0