Daha Uygun Fiyatlı iPhone 6C Çıkacak Mı?

0
0
0
0
0
Daha Uygun Fiyatlı iPhone 6C Çıkacak Mı?
Apple’ın yeni iPhone modeli ile birlikte bir de iPhone mini tanıtacağı hatta daha önce iPhone 5 serisi ile birlikte başlattığı “c” serisini sürdüreceği ve iPhone 6C isminde bir cihaz da piyasaya süreceği bir süredir söylenti olarak dolanıyordu.
iPhone 5S’in kasasına benzer bir tasarım ile ve eski iPhone modelleri gibi daha küçük bir gövdeye sahip olacağı söylenen telefonun, şimdi de piyasaya çıkmayacağına dair söylentiler başladı.

Sektör analistlerinin Apple’ın tedarikçilerinden edindiği bilgilere göre bu yıl iPhone’un daha uygun fiyatlı bir modeli çıkmayacak. Apple’ın bir dönem mümkün gözüyle baktığı; ancak Mart ayında vaz geçtiği proje, aynı zamanda şirketin iPhone 6’dan beklediği başarıyı da yakaladığını gösteriyor.

Daha önce iPhone 5 ile birlikte kısmen daha ucuz olan iPhone 5S’i piyasaya süren; ancak üst seviye modelin yanında bu daha bütçe dostu görünen cihazdan beklediğini bulamayan firma, “c” serisini yeniden kullanmayı şu an için düşünmüyor ve iPhone 6’dan daha fazla gelir sağlamanın yollarını arıyor. Önümüzdeki yıllarda ise yeniden böyle bir girişim ile 6C ya da farklı bir “c” modeli piyasaya çıkacak mı henüz bilmiyoruz.

Bu noktada Apple’ın yeni modellerinin isimleri ve üretim politikası ne şekilde gelişecek bilmesek de söylentiler ile daha fazla varsayımda bulunmaya ve firmanın lansmanına kadar elde ettiklerimizi sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0