Darth Vader'ın Gözyaşlarıyla Yıkanmak İster miydiniz?!

0
0
0
0
0
Star Wars figürlerinin duş başlığı olarak uyarlandığı bir set, Darth Vader'ın kafasıyla yıkanmanızı sağlıyor.
Bir kurgunun veya bir serinin hayranı olanlar bilir, günlük hayatımızda kullandığımız çoğu şeyin bizlere o kurguyu hatırlatacak tasarımlara veya içeriklere sahip olmasını dileriz. Bunu bilen firmalar o serinin hayranlarının alması için seriye özel her türlü şeyin üretimini yapabiliyorlar. Dünya üzerinde en çok hayranı bulunan ve şimdiye kadarki en ünlü seri olan Star Wars serisinin telif hakkı sahibi Disney (Lucasfilm), serinin hayranlarının hayatlarının "her anında" kullanması için serinin özel üretim duş başlıklarını ürettiler.

Bu duş başlıkları serinin yüzü haline gelmiş 2 farklı karakterin tasarımına sahip; R2-D2 ve Darth Vader. Bu duş başlıklarını kolayca takılabiliyor ve başlıkların sahip olduğu 3 farklı su sıçratma şeklinden herhangi birini kullanarak Darth Vader'ın gözyaşları arasında yıkanabiliyorsunuz. Satışı Amazon'da gerçekleştirilen duş başlıklarının fiyatları, ülkemizde bu tarz şeylerin satılmaması nedeniyle bizleri bir kez daha üzecek nitelikte pahalı. 

Eğer sevimli robot R2-D2 ile duş almak isterseniz 25$'ı gözden çıkartmanız gerekiyor, yani kargo ücreti katılmadan 75 TL. Fakat eğer tercihiniz gücün karanlık tarafından yanaysa, 30$'a (yani 90 TL'ye) Darth Vader'ın kafası ile yıkanabilirsiniz.

Kaynak: Gizmodo 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0