Dizilerde Yeni Dönem: Dota Oyuncusunun Aşkı Dizi Oluyor

0
0
0
0
0
Çoğu insanın hayatında büyük bir öneme sahip olan oyunlar artık farklı formlarda karşımıza çıkmaya başladı. Birçok oyun uyarlaması film piyasada bulunurken bu sektöre artık diziler de eşlik ediyor. 
Çoğu insanın hayatında büyük bir öneme sahip olan oyunlar artık farklı formlarda karşımıza çıkmaya başladı. Birçok oyun uyarlaması film piyasada bulunurken bu sektöre artık diziler de eşlik ediyor. 

Haberimize konu olan DotA, Filipinler’de “I’m in love with a Dota player” (Bir Dota oyuncusuna aşığım) isimli bir diziyle izleyicilerin beğenisine sunuldu. Ülkede yoğun bir hayran kitlesine sahip olan bu oyunu kullanmak isteyen televizyon endüstrisi, çok zekice bir projeye imza atarak olumlu tepkiler almayı başarmış. DotA’nın sadece oyun olarak kalması gerektiğini, dizinin oyun üzerinde kötü bir imaj yaratabileceğini düşünen fanlarının da olduğunu ayrıca belirtelim.Dünya çapında e-sporlar (online oyunlar üzerine kurulu bir spor dalı) temelinde yaratılan ilk televizyon programı olma özelliğine dizi, uzun zamandır devam eden birçok popüler diziyi geride bırakacak gibi gözüküyor. 


 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0