Dubai'nin Gelecek Müzesi 2017'de Açılıyor

0
0
0
0
0
Dubai'nin Gelecek Müzesi 2017'de Açılıyor
Palmiye adaları ve yelken oteliyle ünlü Dubai, paranın verdiği gazla coşkuyu tavana çıkarmaya devam ediyor. Paranın yapabileceklerinin bir sınırı olmadığını ve hayırlı işlere de harcanabileceğini kanıtlamak isteyen şehirde Gelecek Müzesi kurulması planlanıyor. 
Palmiye adaları ve yelken oteliyle ünlü Dubai, paranın verdiği gazla coşkuyu tavana çıkarmaya devam ediyor. Paranın yapabileceklerinin bir sınırı olmadığını ve hayırlı işlere de harcanabileceğini kanıtlamak isteyen şehirde Gelecek Müzesi kurulması planlanıyor. 

Adı kendinden güzel olan Dubai Şeyhi Muhammed bin Raşit El Maktum’un Twitter hesabından yapılan açıklamaya göre söz konusu müze, yaratıcı fikirlerin ana vatanı olacak ve dikkat çekici projelerin temellerini atmaya yardımcı olacak. Burç Halife’nin (828 metrelik yüksekliğiyle dünyanın en uzun yapısı) yakınına kurulacak olan müze, finansal bölgenin merkezinde yer alacak. 
 

Birleşik Arap Emirlikleri'nde geleceğe yönelik projelere hız verildiğini söyleyen Şeyh, çoğu yatırımcının bu projelere sıcak baktığını ve yaratıcı fikirleri sonuna kadar destekleyeceklerini açıklamalarına ekledi. Unutmadan, söz konusu müzenin 2017'de faaliyete geçeceğini söyleyelim.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0