Dünya'nın En Sevilen Patronu Mark Zuckerberg

1
0
0
0
0
Dünya'nın En Sevilen Patronu Mark Zuckerberg
Dünya'nın en çok sevilen patronu Facebook'un kurucusu Mark Zuckerberg seçildi.
Mark Zuckerberg'i yaklaşık 10 yıl önce bir yurt odasında Facebook'u kurmasıyla tanıyoruz. Bu gerçekten etkileyici bir hikaye. Zaten filmi bile çıktı bu hikayenin. Gerek elindeki bilgi çoğunluğu ile Dünya’daki bütün hükümetlerin ilgi oldağı olması, gerekse de insanların büyük kısmının vaktini Facebook’ta harcaması onu zirveye taşıdı.

Fakat Mark Zuckerberg’in Facebook’un sahibi olması dışında da bir özelliği var. Dünyanın en sevilen patronu olması. Glassdoor firmasının yaptığı ankete göre çalışanlarının Mark Zuckerberg’i sevme oranı %99.

Facebook’un iOS yazılımı mühendisi Amir Memon, Zuckerberg’in çalışanları tarafından neden bu kadar çok sevildiğini anlattı. Zuckerberg’in çalışanları tarafından en çok sevilen 9 özelliği ise şunlar; hikaye, prensipler, yürek, cesaret, bilgelik, güven, karakter, iş, bedava yemek ve ikramiyeler.

Tipinden midir, zengin olduğu için midir ya da kıskançlıktan mıdır bilinmez biz bu adamı fazla sevmiyoruz. Fakat bir adam çalışanları tarafından çok seviliyorsa cidden saygı duyulması gereken bir adamdır.
1
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
1
0
0
0
0