Ege Bilişim Kampı Başlıyor!

0
0
0
0
0
Hem bilişim konusunda eğitim alıp, hem de tatilinizi bir arada yapabileceğiniz "Ege Bilişim Kampı" 22-26 Temmuz 2015 tarihleri arasında Aydın/Kuşadası Corall Hill Otel'de gerçekleşecek.
İzmir'in genç bilişim ekibi Webportaj'ın mimarı Aldenard ve iş ortakları ile organize edilen, hem eğitim hem de tatilin bir arada yapılacağı "Ege Bilişim Kampı" başlıyor.

22-26 Temmuz 2015 tarihleri arasında Aydın/Kuşadası'ndaki Corall Hill Otel'de gerçekleşecek olan bu etkinlikte, farklı şehirlerden başvuran ve bilişim sektöründe ilerlemek isteyen üniversiteli öğrenciler arasından seçilen 40 kişilik ekibin eğitim ve tatili bir arada yaşayacağı kamp sizleri bekliyor.Kampın ilk günü "Dijital Medya ve Girişimcilik" üzerine olacak. Geriye kalan günler ise "Web Tasarımı" ve "Web Yazılımı" üzerine devam edecek.

14 Haziran'da başvuruların biteceği Ege Bilişim Kampı için şu anda 300ü aşan bir başvuru bulunuyor. Sizler de geç kalmadan bu kampa başvurabilmeniz için buradan Ege Bilişim Kampı'nın internet sitesindeki başvuru bölümüne girerek formu doldurmanız yeterli olacak. Başvuru için aranan tek şart ise sadece üniversite öğrencisi olmak.

Üniversite öğrencilerinin yaz tatilini verimli geçirebilmesi için önemli fırsatlardan biri olarak gösterilen Ege Bilişim Kampı hakkında detaylı bilgi için www.egebilisimkampi.com sitesini ziyaret edebiliz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0