En İyi Banka Uygulaması Hangisi?

0
0
0
0
0
En İyi Banka Uygulaması Hangisi?
Türkiye'deki bankacılık anlayışını kökten değiştirmeyi hedefleyen Enpara.com'u ve Enpara.com'un mobil uygulamasını sizler için inceledik.
Finansbank, 2012 yılının Eylül ayının sonralarına doğru bankacılık anlayışını kökünden değiştirecek bir projeye imza attı ve bu projeye Enpara.com adını verdi. Ve bizce bankalar arasında en basit ve en kullanılabilir mobil bankacılık uygulamalarının da sahibi aynı zamanda.
 

 Nedir Enpara.com?

Enpara.com bizi alışılagelmiş ve aslında sıkıcı olan bankacılık sektöründen kurtaran bir yenilik, bir inovasyon aslında. Enpara.com’u farklı kılan ise herhangi bir şubeye bağlı olmaması. Şubeye yapacakları masrafları müşterilerine kampanya olarak sunuyorlar.
 

 Nasıl Üye Olunur?

Enpara.com sitesine giriş yapıp, kolayca banka hesabı açıyoruz, tabi ki de resmi hesap olması için hesap açarken nüfus cüzdanı ile başvurmak gerekir bu kısımda enpara.com’un çalışanları devreye giriyor. Siz internetten başvurunuzu yaptıktan sonra bir kaç gün içinde sizi arayıp sizden müsait olduğunuz bir 5 dakika rica ediyorlar. O gün yanınıza geldiklerinde kimliğinizin fotoğrafını çekip, size hesap kartınızı teslim ediyorlar. Yanında ise gayet şık bir defter ve kalem hediyeleri de cabası.
 

 Enpara.com'u Özel Kılan Ne?

Enpara.com’u bu kadar özel kılan aslında herhangi bir işlem için herhangi bir ücret talep etmemesi. Hesap işletim ücreti de yok tabi ki de. Felsefeleri de çok basit, “şubeye yapılacak masrafları kıstığımız için herhangi bir ücret talep etmiyoruz.”
 

 Enpara.com Mobil Uygulaması

Enpara.com gayet şık,kullanışlı ve basit uygulaması appstore ve google play’de yerini çoktan aldı. Banka uygulaması denilince herkesin aklına bin tane şifre, şifre girdikten sonra telefona gelen mesajlar gelmesin. Çünkü Enpara.com’da bu yok! Müşteri numaranız ve sadece tek şifre ile bütün bankacılık işlemlerinizi yapabilirsiniz. Kolayca para biriktirip, havale,eft,kredi kartı ödemesi yapabilirsiniz. Hatta sadece altın ve döviz kurlarını takip etmek için bile indirebilirsiniz Enpara.com’un mobil uygulamasını.

Biz teknolojiyi bu kadar yalın ve iyi kullandığı için bir teknoloji sitesi olarak Enpara.com'u çok sevdik. Gerek müşterilerine verdikleri değerler, gerekse bankacılık sektörünü kolaylaştıracak uygulamaları ve anlayışlarıyla çoktan gönlümüzde taht kurdular bile.
  Enpara.com Mobil Uygulamasını İndir 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0