En Sadık Müşteri Anketinin Kazananı Apple Oldu!

0
0
0
0
0
Müşterilerin hangi markaya daha sadık olduklarını gösteren anket sonuçlandı ve sonuçlara göre Apple'ın 3 farklı dalda birinciliği var.
Akıllı telefon sektöründeki çekişme devam ederken LG, Samsung ve Xiaomi'den gelen mükemmel telefonlarla adını anmayı unuttuğumuz Apple, müşterilerin sadakatinin ölçüldüğü bir anketi lider olarak bitirmesiyle gündeme geldi.

Anketi yapan şirketin açıkladığına göre bu ankete toplamda 42.792 kişi katıldı. Ankete katılan kişiler 72 farklı kategoride oylama yaptılar ve bu oylamaların sonuçları halka açık bir şekilde paylaşıldı. En sevilen pizza üreticisinden, akıllı telefon üreticisine kadar birçok lider markanın bulunduğu kategorilerin tümünün gösterildiği siteye buradaki bağlantı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Bu ankette bulunan markalardan bazıları ürün yelpazesinin genişliğinden ötürü farklı kategorilerde de yer alabiliyorlar. Bu markalardan birisi olan ve katıldığı üç farklı kategoride de lider olmayı başaran Apple; akıllı telefon, tablet ve dizüstü bilgisayar kategorilerinden aday olmuştu.Anket sonuçlarının gösterildiği listede bulunan ve dikkatinizi çekebilecek potansiyele sahip olan bir diğer lider de Call of Duty. CoD "Major League Video Game" kategorisinde lider olmuş, yani internette yapılan paylaşımların aksine Call of Duty oyuncularının memnun olduğunu söyleyebiliriz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0