• Anasayfa
  • Sektörel
  • Enpara.com, Google Play, Netflix, PlayStation ve Xbox Gibi Birçok Platformda %50’lik İndirim Sunuyor!

Enpara.com, Google Play, Netflix, PlayStation ve Xbox Gibi Birçok Platformda %50’lik İndirim Sunuyor!

0
0
0
0
0
Bilişim dünyasına en çok hitap eden platformlardan olan Enpara.com, %50’lik indirim kampanyasıyla gönülleri fethetti.
İnternet dünyasının nimetlerinden ‘korsan’ yerine ‘parasını ödeyerek’ faydalanan kişiler için çok önemli bir kampanya olduğunu düşündüğüm Enpara.com’a bir göz atmanızı tavsiye ederim.

Bunun ilk etapta bir reklam içeriği olabileceğini düşünebilirsiniz ama kesinlikle öyle değil. Şimdi bu kampanyanın neden bize (biz derken teknolojiye ilgisi olan kişilerden bahsediyorum) bu kadar hitap ettiğinden bahsedeyim.

Ülkemize bu yılın başından itibaren giriş yapan Netflix’le birlikte Steam, League of Legends, Spotify, iTunes, App Store, Google Play, Facebook, Windows Store, Xbox, Playstation gibi platformlardan muhakkak alışveriş yapıyorsunuzdur. Enpara.com’un size sunduğu avantaj ise bir ay içerisinde toplam 50 TL’ye kadar yaptığınız alışverişlerin %50’sinin bir sonraki ay direkt olarak hesabınız iade ediliyor olması. Yalnız şu noktayı kaçırmamak lazım: Aylık yalnızca 50 TL. Yani 50 TL’den daha fazla tutarda alışveriş yaptığınızda, bir sonraki ay yalnızca 25 TL hesabınıza yüklenir.Kampanyanın başlangıç tarihi 01/01/2015, bitiş tarihi ise 31/03/2016. Aslında uzunca bir süredir devam ediyor (hemen 'mağaradan çıkalı ne kadar oldu Webtekno Bey?' demeyin, Netflix de kampanyaya dahil olunca bu güzellikten herkes faydalansın istedim). Fakat Enpara, bu kampanyaların bitmesiyle birlikte güncelleme yapıp yeni kampanyalar sunmaya devam ediyor. O yüzden yapacağınız başvurunun yalnızca 2-3 aylık bir süre için yapılmış olduğunu düşünmeyin, ilerleyen aylarda da mutlaka işinize yarayacaktır.

Kampanya ile ilgili tüm detaylara ulaşmak için şuradaki bağlantıya tıklayabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0