• Anasayfa
  • Sektörel
  • Eurasia Moto Bike Expo 2016 Sadece Birkaç Gün Sonra Kapılarını Açacak!

Eurasia Moto Bike Expo 2016 Sadece Birkaç Gün Sonra Kapılarını Açacak!

0
0
0
0
0
Motosikletlerin ve bisikletlerin sergilendiği Eurasia Moto Bike Expo'nun bu sene düzenlenecek olan etkinliği, 25 Şubat tarihinde katılımcıları kabul etmeye başlayacak.
Türkiye'nin ilk ve tek motosiklet fuarı olarak anılan Eurasia Moto Bike Expo'nun bu sene sekizincisi düzenelenecek. İstanbul Fuar Merkezi'nde düzenlenecek olan fuar, ayın 25'i ve 28'i arasında ziyaretçilerini ağırlayacak. Etkinlikte sergilenecek olan motosikletler ve bisikletler (özellikle motosikletler) etkinliğin düzenlendiği diğer ülkelerden getirildiler.

Fuarı ziyaret eden ziyaretçiler, fuarda sergilenen birbirinden muhteşem motosikletleri ve bisikletleri görmenin yanı sıra bazı profesyonel göstericilerin marifetlerini sergilemesine de tanıklık edecekler. Geçen sene düzenlenen fuara 120.000'den fazla ziyaretçi gelmişti ve bu sene ziyaretçi sayısının artması bekleniyor. Perşembe günü kapılarını açacak olan fuar Pazar gününe kadar sürecek. Eğer bu fuarı ziyaret etmek isterseniz sadece küçük bir giriş ücreti ödemeniz gerekiyor. Haftaiçi giriş ücreti 25 TL, haftasonu giriş ücreti ise 30 TL (bence gayet uygun).Fuarın sitesine buradan, fuara katılacak olan katılımcıların listesine ise buradan ulaşabilirsiniz. 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0