• Anasayfa
  • Sektörel
  • Instagram, Cinemagraph Reklam Formatını Kullanmaya Hazırlanıyor

Instagram, Cinemagraph Reklam Formatını Kullanmaya Hazırlanıyor

0
0
0
0
0
Facebook’un bir süre önce denediği reklam formatı Cinemagraph, konuyu yakından takip edenler tarafından oldukça pozitif karşılandı. Gelen haberlerde Instagram ve adı verilmeyen iki şirketin daha bu formatı kendi reklamlarında kullanabileceği yer alıyor. 
Facebook’un bir süre önce denediği reklam formatı Cinemagraph, konuyu yakından takip edenler tarafından oldukça pozitif karşılandı. Gelen haberlerde Instagram ve adı verilmeyen iki şirketin daha bu formatı kendi reklamlarında kullanabileceği yer alıyor. 

Cinemagraph formatı hareketli ve hareketsiz görüntüleri birbirine harmanlayarak ortaya kaliteli bir iş çıkmasını sağlıyor. Reklamcılık sektörünün yakından tanıdığı Kevin Burg ve Jamie Beck’in imzasını taşıyan Cinemagraph’ın görselleri birçok kişiye göre çoktan sınırların ötesine geçmiş durumda. Diğer standart formatlardan oldukça farklı bir yapıya sahip olması nedeniyle Facebook ve Instagram’ın dikkatini çekmeyi başaran Cinemagraph’ın ilerleyen zamanlarda oldukça yaygın olarak kullanılacağı tahmin ediliyor.   Kevin Burg ve Jamie Beck’in GIF formatında hazırladığı bu ilginç reklamlar bu zamana kadar başta Armani ve Lincoln olmak üzere birçok dev firmanın tanıtımlarında kullanıldı. 

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0