Facebook Sesli Mesajları Yazıya Çevirecek

0
0
0
0
0
2013 yılında sesli mesajlaşma özelliğini ekleyen Facebook, neredeyse bütün mesajlaşma uygulamalarında bulanan bir özelliği bünyesine katmıştı. Şirket, uzun uzun  yazmak yerine sesli mesaj bırakıp hızlı yoldan iletişim kurmak isteyenlerin gözdesi haline gelecek olan bu uygulamayla olaya farklı bir boyut kazandırmak istiyor.
2013 yılında sesli mesajlaşma özelliğini ekleyen Facebook, neredeyse bütün mesajlaşma uygulamalarında bulanan bir özelliği bünyesine katmıştı. Şirket, uzun uzun  yazmak yerine sesli mesaj bırakıp hızlı yoldan iletişim kurmak isteyenlerin gözdesi haline gelecek olan bu uygulamayla olaya farklı bir boyut kazandırmak istiyor.

Messenger uygulamasında ses kliplerini yazıya çevirme özelliğini test eden şirket, uygulama üzerinden sesli mesaj gönderen veya alan kullanıcılara, ses klibinin hemen altında mesajların yazılı versiyonlarını görme imkanı sunacak.Facebook Massenger’a yön veren isim David Marcus’un yaptığı açıklamaya göre uygulama henüz test aşamasında ve biraz zaman alacağa benziyor. Test aşaması ne zaman sonuçlanır bilinmez ama mesaj yazmakla vakit kaybetmek istemeyen kullanıcılara ilaç gibi geleceği kesin.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0