Fenerbahçe'nin Göğüs Reklamı Yandex Oldu

0
0
0
0
0
Son yıllarda ülkemizde oldukça yüksek miktarda yatırımlar yaparak Google'ın önünü kesmeye çalışan Yandex 2015-2016 sezonunda Fenerbahçe'nin formasında göğüs sponsoru oldu.
Bildiğiniz gibi Rus Yandex firması Google'ın en ciddi rakiplerinden biri. Rusya ve çevresinde oldukça sık bir şekilde kullanılan Yandex, ülkemize yaptığı yatırımlar ve hizmetleri ile de dikkat çeken arama motorlarından biri olarak gösteriliyor. Google'ın neredeyse her bilgisayarda ana sayfa olmasını birçok farklı kampanyalara imza atarak kırmaya çalışan Yandex, geçtiğimiz yıllarda üç büyüklere özel Yandex Browser ile de Türkiye'deki futbol sevgisini kullanarak bir pazar payı yakaladı.

Ancak yine biraz biraz popülaritesini yitirmeye başlayan Yandex'in son adımı da forma sponsorluğu oldu. Fenerbahçe Futbol A Takımı'nın 2015/2016 sezonunda kullanacağı forma göğüs sponsorunun Yandex olduğu açıklandı.Fenerbahçe'nin resmi internet sitesinde "Profesyonel Futbol Takımımız, Yandex Reklamcılık Hizmetleri Ltd.Şti. ile yaptığı anlaşma dahilinde, 2015-2016 sezonunda Türkiye’deki tüm ulusal futbol lig maçlarında, formamızın göğüs reklam alanı için anlaşmıştır." şeklinde yapılan açıklama ile duyurulan yeni sponsor Yandex'in ilerleyen zamanlarda Fenerbahçe üzerinden farklı kampanyaları ve yatırılmları da olması bekleniyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0