• Anasayfa
  • Sektörel
  • Fotoğrafçıların Muhtemelen Yeni Gözdesi Olacak ''Sis Spreyi''

Fotoğrafçıların Muhtemelen Yeni Gözdesi Olacak ''Sis Spreyi''

0
0
0
0
0
Fotoğraflara sis efekti vermeniz için artık photoshop ya da benzeri programlar kullanmanıza gerek yok.
Fotoğraf çekmeyi hepimiz severiz. Ancak bazılarımız, bu sevgiyi bir tık ileri götürerek işi profesyonel boyuta taşımak ister. Günümüzde teknolojinin de bu sektörde gelişmesi ile beraber, bu işi başarıyla yapan pek çok sanatçı bulunmakta.

Özellikle kapalı ve ışığın belli bir açıdan vurduğu mekanlarda bu işi yapmayı seven fotoğrafçıların olmazsa olmazı ise, ortama hem mistik, hem de derin bir hava katan sistir (ya da duman, artık ne derseniz). Bu sis, ışığın etkisi ile kendini zaten bir derece belli eder. Ancak her zaman yeterli olmayabilir. E böyle  bir durumda da sanatçının sisi daha da arttırması gibi bir durum söz konusu değildir.Tabii haberimizde bahsedeceğimiz şeyi kullanmazsa. Atmosphere Aerosol adlı sprey, muhtemelen kısa bir zamanda fotoğrafçıların vazgeçilmezi haline gelecek. Çünkü bu sprey, bulunduğunuz ortamda geçici süre yapan bir sis oluşturmanızı sağlamakta. 
 

Havayı kirletmeyen ve propan-bütan-mineral yağ üçlüsünden oluşan sprey, 5 dakika boyunca kesintisiz sıkılabiliyor ve yarım saate kadar ortamda kalıyor. 
 

12 dolar fiyat ile satılan Atmosphere Aerosol'u buradan satın alabilirsiniz.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0