• Anasayfa
  • Sektörel
  • Galaxy K Zoom'a Lollipop Gelmeyeceğini İlk Öğrenen Bir Türk

Galaxy K Zoom'a Lollipop Gelmeyeceğini İlk Öğrenen Bir Türk

2
0
0
0
0
Galaxy K Zoom'a Lollipop Gelmeyeceğini İlk Öğrenen Bir Türk
Şu anda Android 4.4.2 KitKat sürümünü kullanan ve geçtiğimiz yıl Nisan ayında duyurulup birkaç ay sonra piyasaya sürülen Samsung’un Galaxy K Zoom modeline Android Lollipop güncellemesi gelmeyecek.

Twitter’dan Samsung’a gönderdiği tweet ile kullanmakta olduğu cihaz olan Galaxy K Zoom’a ne zaman Lollipop güncellemesi geleceğini soran @ahmetgngr13 isimli kullanıcıya Samsung Mobile UK (@SamsungMobileUK), “Kötü haber taşıyıcısı gibi görünmek i; ama Galaxy Zoom, Lollipop güncellemesi almayacak cihazlar arasında” şeklinde cevap verdi.

Güncellemenin neden iptal edildiği konusunda kesin bir bilgi olmasa da Güney Kore merkezli teknoloji devinin İngiltere ofisinden gelen bilginin kesin olduğu aşikar.
 


Kamera odaklı bir telefon olan Galaxy K Zoom, daha önceki versiyonu olan S4 Zoom gibi gelişmiş kamera özellikleri olan orta sınıf bir telefon.

24 - 240 lens bulunduran 20.7 megapiksellik kamerası ile 10 kat yakınlaştırma yapabilen ve optik imge sabitleme özelliği olan K Zoom, Exynos 5 Hexa işlemcisi, 4.8 inç Super AMOLED ekranı ile 1280 x 720 piksel çözünürlük sunuyor.

2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0