Geçici Dövme Konusunda Efsane Ürün: Inkbox

0
0
0
0
0
Dövme yaptırmaya cesareti olmayanlara, ya da geçici dövmeleri bir türlü sevemeyenlere mükemmel çözüm; Inkbox.
Popülerliği her geçen gün artan ve günümüzde çoğu kişide görmeye başladığımız dövme tutkusu büyük bir hızla yayılmakta. Ancak bazen dövme seçerken ileriyi düşünmeden, sonradan pişman olabileceğimiz hatalar yapabiliyoruz. Bunun örneği olan kişilere sıkça rastlamak mümkün.

Hal böyle olunca dövme isteyen ancak hayatı boyunca o tarz bir şeyi vücudunda taşımak istemeyenler çareyi geçici dövmelerde buluyor. Fakat geçici dövmelerin de ömrü çok kısa oluyor, şekilleri de çok çabuk bozuluyor (özellikle hint kınası olayı falan sıkıntı). İşte bu duruma bir çözüm getirmek isteyen bazı arkadaşlar Inkbox'ı üretmişler.Organik meyvelerden üretilen mürekkeblerin kullanıldığı ve 1,2cm'den 12cm'ye kadar 7 farklı taban boyutuna sahip olan Inkbox, kullanıcılara 300'e yakın farklı model sunuyor. Yani cihaz ile yapabileceğiniz geçici dövme kataloğu oldukça geniş. Ancak işin daha da güzel bir yanı var; Inkbox'ın resmi sitesi, kullanıcılara kendi dövme modellerini site üzerinden tasarlama imkanı da sunuyor.

Inkbox'ın kullanımı ise oldukça basit. Inkbox, bildiğiniz sakızlardan çıkan dövme mantığına sahip. Yapmanız gereken tek şey, Inkbox'ı açarak dövmeyi istediğiniz yere yapıştırmak. Bir süre bekleyip çıkardıktan sonra deri üstünde yavaş yavaş beliren dövme, iki hafta boyunca deride kalabiliyor. Üstelik diğer geçici dövmeler gibi su ile temasta silinme gibi sıkıntılar da çıkarmıyor.
 

Kickstarter üzerinden satışa sunulan Inkbox'ın fiyatı 18 dolar. Ürünü satın almak isterseniz buradan ulaşabilirsiniz. Ayrıca Inkbox'ın internet sitesine ve sunulan dövme modellerine de buradan bakabilirsiniz. Inkbox kullanıcılara Ekim ayında ulaştırılacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0