Gold, Sanalpazar ve Hızlıal İflas Mı Ediyor?

2
0
0
0
0
Son günlerde ortada dolaşan birçok belge ve habere göre Gold Teknoloji Marketi, Sanalpazar ve Hızlıal internet siteleri iflas ediyor.
Ülkemizde son yıllarda iyice artan internet alışverişi noktasında önemli olan Sanalpazar ve Hızlıal ve aynı zamanda elektronik ürün mağazası olan Gold iflas ettiği iddiaları dolaşıyor.

Bu doğrultuda ortaya çıkan İstanbul Anadolu 4. Asliye Ticaret Mahkemesi'ne ait gözüken ve internette dolaşan belgede sırasıyla Gold Teknoloji Marketleri, GSA Saat ve Aksesuar ve Trend Mağazacılık olmak üzere üç firmaya açılan davalara karşı bir itiraz durumu söz konusu olmuş.Bahsi geçen belgelerde iflasa kadar varan birçok detayın görüldüğü ve iflas erteleme taleplerinde olduğu görülüyor. Bu noktada mahkeme tarafından verilen süre boyunca zararı azaltma ve iflastan kurtulma şansları olan şirketler eğer bunu başarabilirse bu firmalaraın iflastan kurtulma ve satışa devam edebilme gibi ihtimalleri de bulunuyor.

Yani ortaya çıkan bu belgeler ve söylentiler doğruysa bu üç firma şu anda iflasın eşiğinde diyebiliriz. Eğer gerekli önlemleri alamazlarsa ilerleyen zamanlarda Gold mağazalarını, Sanalpazar ve Hızlıal gibi iki siteyi göremeyebiliriz. Umarız bu üç önemli firma gerekli önlemleri alıp atılımları yaparak bu zor durumdan kurtulur.
2
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
2
0
0
0
0