Google'dan İşinize Yarayacak 4 Uygulama

0
0
0
0
0
Google en iyi arama motoru olma özelliği dışında eğlenceli uygulamaları da bizlere sunuyor. Androidify, Google Fit, Google gesture search ve Google Calendar gibi Google’ın en yararlı ve eğlenceli 4 uygulamasını sizler için inceledik.
Google en iyi arama motoru olma özelliği dışında eğlenceli uygulamaları da bizlere sunuyor. Androidify, Google Fit, Google Gesture Search ve Google Calendar gibi Google’ın en yararlı ve eğlenceli 4 uygulamasını sizler için inceledik.
 

 Google Fit


Google Fit uygulaması Android cihazlarda toplanan sağlık verilerini tek bir ortama taşıyabiliyor. Android platformuna özel olarak yayınlanan Google Fit, Android Wear gibi giyilebilir cihazlarda biriken verileri bir araya getirip bize rapor edebiliyor.

Günlük hareketleri takip edip, kilo-boy ölçülerinize göre hedef belirlemenizi sağlayan uygulama, kullanıcılara farklı bir deneyim sunuyor. Durumunuza göre tavsiyelerde de bulanan uygulamaya e-posta hesabınızla giriş yapabildiğiniz bir web sayfası da var. Web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.


 
  Google Fit İndir 

 Androidify


Google’ın yaratıcı ekibi tarafından geliştirilen eğlence uygulaması Androidify, yalnızca Andriod işletim sisteminde çalışıyor. Eğlence amaçlı olan bu uygulamda Android animasyonlarının boyunu, cinsiyetini ve giydiği kıyafetleri kafamıza göre belirleyebiliyoruz. Andriod logosunu da düzenleyebileceğimiz uygulamada ortaya çıkan resmi paylaşabilir veya arayan kişi resmi olarak düzenleyebilirsiniz. 


 
  Androidfy İndir 

 Google Gesture Search


Google tarafından Android dünyasına kazandırılan Gesture Search uygulaması, telefondaki veya tabletteki bütün verilere çok kolay bir şekilde ulaşmanızı sağlıyor.
Bu uygulamayı cihazınıza kurduğunuzda rehber ve müzik dosyaları gibi birçok bölümü hafızasına alıyor. Eğer Gesture Search’ün hafızasına aldığı hedeflere erişmek istiyorsanız rehberdeki isimlerin veya dosyaların baş harflerini ekrana çiziyorsunuz ve Gesture Search çizdiğiniz harflere uyan sonuçları en hızlı şekilde karşınıza çıkarıyor. 


 
  Google Gesture Search İndir 

 Google Calendar


Google Calendar, Android 5 Lollipop için yenilenen yüzüyle karşımıza çıkıyor. Calendar, bir önceki sürüme göre kullanıcıların Gmail tabanlı e-postalarından takvim veya zaman içerikli verilerine ulaşabiliyor. Uygulama, satın alınan biletleri ve yapılan rezervasyonları doğrudan takvime ekleyebiliyor. Ön plana çıkan diğer bir özelliği ise kullanıcı veri girişi yaptığında olay, kişi veya durumlar uygulama tarafından öneriliyor.


 
  Google Takvim İndir

0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0