Google'dan Lego Şarj Platformu Süprizi

0
0
0
0
0
Project Fi kullanıcı sayısı her geçen gün artan Google'ın kullanıcılarına yeni süprizi lego şarj platformu.
Google'ın birkaç ay önce tanıttığı ve Amerika'da Nexus 6 kullacıları için kullanıma sunduğu Project Fi, iyi bir şekilde mobil cihaz kullanıcıları tarafından rağbet görmeye devam ediyor.

Kullanıcılara sürekli yüksek hızlı internet kullanımı sunan Project Fi, aslında bir bağlamda geliştirilmiş bir mobil ağ olarak ele alınabilir. Google üzerinden alınan itnernet paketi sayesinde aktif olan sistem, internet erişimi olan her yerde cihazınıza yüksek hızlı internet hizmeti sunuyor. Yani kısacası Project Fi'ye katıldığınızda bir nevi 4G LTE teknolojisi sunan bir operatöre geçmiş oluyorsunuz.

Bu bağlamda Project Fi tercih edilebilir bir sistem olarak karşımıza çıkmakta. Ancak Google, sistemine geçen müşterilerini daha da mutlu etmek için güzel bir süpriz hazırlamış. Project Fi sistemini satın alan kullanıcılara, gelen paket içinde desteğiniz için Google tarafından gönderilmiş bir teşekkür notu ve Fi'nin renklerini taşıyan bir lego seti sunulmakta. Bu seti bir araya getirdiğinizde ise telefonunuz için hem görsel hem de işlevsel olarak oldukça güzel bir şarj platformu ortaya çıkmakta.

Project Fi, yeni Nexus cihazları 5X ve 6P için de geçerli. Ne var ki sistem ülkemizde Nexus 6 sahibi olsanız bile kullanılmamakta. Yine de ümidi kesmemek lazım. Bakarsınız bir gün bizim ülkemize de gelir (Project Fi ile ilgili detaylı haberimize buradan ulaşabilirsiniz).
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0