Google ile Dalga Geçmeyecektin!

0
0
0
0
0
Google ile Dalga Geçmeyecektin!
Google'ın eposta hizmeti Gmail'de cuma günü yaşanan aksaklıklar, bir başka internet devinin iç karışıklık yaşamasına sebep oldu. Üstelik her şey alaycı bir twit ile başlamıştı.
Geçtiğimiz Cuma günü Yahoo'nun resmi Twitter hesabından atılan "Gmail şu anda geçici olarak devre dışı" twiti. Yahoo'da iç karışıklığa sebep oldu.

Şirketin resmi hesabından yöneticilerin onayı olmadan atıldığı ortaya çıkan twiti, kendi inisiyatifini kullanarak gönderen sosyal medya uzmanı da Google ve Yahoo arasında gerginliğe neden oldu.

İki şirket arasında yaşanan bu gerginliğe derhal müdahale eden Yahoo'nun CEO'su Marissa Mayer, bu davranışın profesyonelliğe yakışmayacak şekilde ayıp olduğunu açıklarken bir özür twiti gönderilerek soruna yol açan twitin silinmesine karar verdi.

Bunun üzerine Twitter'da yer alan alaycı twit silinirken "Geçtiğimiz günlerde atılan twitimizi silerken Google ve Gmail ekibinden de özür diliyoruz." şeklinde bir twit atıldı.

Malum twiti gönderen sosyal medya uzmanından da konu ile ilgili ses çıkmazken Marissa Mayer'in biraz insafsız bir yönetici olduğu düşünüldüğünde şirket ile ilişiğinin kesilmiş olabileceği yönünde söylentiler var.
 
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0