Google'ın İlk Fiziksel Mağazası Londra'da Açıldı

0
0
0
0
0
Teknolojiyle alakalı bütün konularda adının geçmesine dikkat eden Google, ilk fiziksel mağazasını kullanıcıların beğenisine sundu. Müşterilerin ilgisini bu sayede çekmeyi planlayan şirket, marka algılarına da yön vermek istiyor. 
Teknolojiyle alakalı bütün konularda adının geçmesine dikkat eden Google, ilk fiziksel mağazasını kullanıcıların beğenisine sundu. Müşterilerin ilgisini bu sayede çekmeyi planlayan şirket, marka algılarına da yön vermek istiyor. 

Kendi markasının bulunduğu ürünleri ön plana çıkaran şirket, Android tabanlı üçüncü parti ürünlerini de arşivine eklemeyi unutmadı. Londra’da açılan mağazada Chromebook ön plana çıkarıldı ve kullanıcıların dikkatinin bu yöne kaydırılması hedeflendi. Birebir iletişime oldukça önem veren Google, yeni açılan mağazada alanında uzman müşteri temsilcilerini de görevlendirmeyi ihmal etmedi. Seçilen temsilciler kullanıcılara ürünlerle ilgili ayrıntılı bilgi veriyor ve satış danışmanlığı görevini hakkıyla yerini getiriyor.Chromebook dışında birçok ürünle (Chromecast ve Android tabanlı akıllı telefonlar, tabletler, saatler ve diğer yan ürünler) kullanıcıların ziyaretine açılan mağazada ana uygulamaların denenmesi içinde ayrı bir bölüm yer alıyor.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0