Google'ın Oyuncak Yakalama Makinasında Ayılar Değil Nexus'lar Var!

0
0
0
0
0
Google'ın Oyuncak Yakalama Makinasında Ayılar Değil Nexus'lar Var!
Bizdeki oyuncak makinaları Çin malı pelüş ayıcık verirken, Google'ın makinası verdiği hediyeler ile şaşırtıyor!
Eğlence ve alışveriş merkezlerinde gördüğümüz oyuncak tutma makinalarını bilmeyeniniz yoktur. İçinde üç beş kuruşluk Çin malı oyuncak ayılar bulunan bu makinalar, genelde 1 TL ile çalışır ve oynayanlara anlamsız bir heyecan yaşatır. Yine de gözünüze kestirdiğiniz kırmızı ayıyı tutmak sizin için büyük bir hırs kaynağı olabilir…

 Google'ın Makinasında İnanılmaz Hediyeler Var!

Bir de, bu makinada şansınızı denemenin ücretsiz olduğunu ve içinde bir sürü teknolojik ürün dolu olduğunu düşünün! İnanılmaz değil mi? Haberimize bakılırsa pek de öyle değil. Teksas’ta gerçekleştirilen interaktif konferans South by Southwest katılımcılarına Google’ın sürprizi “yok artık” dedirtecek türden. 
 

 Tabii Ki "Kendimi Şanslı Hissediyorum!"

Yukarıda bahsettiğimiz oyuncak tutma makinalarının bir benzerini geliştiren şirket, etkinlik katılımcılarını arama motorunda olduğu gibi “kendimi şanslı hissediyorum” demeye davet ediyor. Dev hediye tutma makinasının içinde ise neler yok ki? Chromecast’ten Android Wear ürünlerine ve hatta yeni Nexus’lara kadar Google Store’da satılan tüm ürünler… Pelüş ayı için bu kadar strese giren bizler, bu makinanın başında olsaydık ne yapardık bilemiyorum ancak yine de “keşke” demekten kendimi alamıyorum!
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0