Google'ın, Tatil Köylerine Taş Çıkartacak Güzellikteki Yeni Kampüsünden Muhteşem Kareler!

0
0
0
0
0
Uzun yıllar sıradışı ofisleriyle gündeme gelen Google'ın yeni kampüsü detaylanıyor. İlk kez geçtiğimiz yıl ortaya çıkan kampüs projesinin yeni kareleri görenleri şaşırtıyor.
İnternet devi Google uzun yıllar yenilikçi ve sıra dışı ofisleriyle gündeme geldi. İş yerinden çok eğlence mekanlarını andıran ofislerde, kafelerden oyun salonlarına kadar çalışanları rahatına yönelik birçok alan bulunuyordu. Şimdi kampüs projesiyle tekrar gündeme gelen şirket, bir kez daha şaşırtmaya hazırlanıyor. İlk kez geçtiğimiz yıl ortaya çıkan kampüs projesinde bazı revizyonlara gidildi ve projenin son halini gösteren üç boyutlu görseller paylaşıldı. 

İşte, Google’ın şimdiki merkezine de ev sahipliği yapan Kaliforniya eyaletindeki Mountain View şehrinde inşa edilecek kampüsün muhteşem görselleri…55 bin metre karelik alana yayılacak kampüs, yeşil ve geniş alanlara sahip olacak.Kampüs alanında, tıpkı Google ofisinde olduğu gibi kafeteryalar ve dinlenme alanları fazlasıyla yer alacak.Motorlu araç trafiğine kapalı olacak kampüste bisiklet ve Google'ın elektrikli sürücüsüz otomobili kullanılacak.Kampüs içinde yaya ve bisikletlilerin konforlu ulaşımı için ayrı ayrı yollar bulunacak.İş stresini atmak isteyen çalışanlar için spor ve eğlence alanları her zaman hizmette olacak.Kapalı alanlarda çarşı, mağaza ve kafeteryalar bulunacak.
0
0
0
0
0
Emoji İle Tepki Ver
0
0
0
0
0